Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Özel malzemeler ile tasarlanan kapasitör deşarj dirençleri ısı yayılımlarına dayanıklıdır. Yüksek seviyedeki ısılarda da çalışabilen kapasitör deşarj direnci modelleri alüminyum malzemeler ile tasarlanmaktadır. Magnezyum oksit kullanılarak kasa aralarındaki ısı transferinin sağlandığı kapasitör deşarj dirençleri sizlere Ser Rezistans güvencesi ile 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilerek sunulmaktadır.

Kapasitör deşarj direnci farklı kullanım alanlarında ön plana çıkan ürünlerdir. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilen kapasitör deşarj direnci fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dış yüzeyleri paslanmaz malzemelerden imal edilen kapasitör deşarj direnci en kötü çevresel faktörlere karşı bile dayanıklıdır.

Kapasitör Deşarj Direnci

Güvenilir Kapasitör Deşarj Direnci Modelleri

Dahili deşarj dirençleri sayesinde optimum sürede işlevsel özelliklerini sergileyebilen kapasitör deşarj dirençleri sigortalı ya da harici sigortalı olarak da üretilebilmektedir. Standart boyutlarda ve özelliklerde üretilen kapasitör deşarj direnci modelleri isteğiniz doğrultusunda size özel olarak da üretilebilmektedir.

Uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde kullanabileceğiniz kapasitör deşarj direnci modelleri kolay monte edilebilen ürünlerdir. Ancak montaj konusunda bilginiz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda profesyonel destek almayı da deneyebilirsiniz. Ek bir bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz kapasitör deşarj dirençleriyle ilgili detaylı fiyat bilgisi ve teknik bilgilerine ulaşabilmek için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ser Rezistans ekibi ihtiyaç duyduğunuz ürünler konusunda da sizlere yönlendirmeler yapacaktır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza