Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürebilen rezistans telleri elektrik enerjisi ile ısınarak çalışmaktadır. Kanthal tel modelleri günümüzde pek çok farklı yerde kullanılan rezistans telleri arasında yer almaktadır. Farklı oranlardaki metallerin oluşturduğu alaşımlar olan bu teller, elektrik akımına karşı direnç gösterebilecek özelliklere sahiptir. İşlevsel özelliklerini de dirençli yapıları sayesinde gösterebilirler.

Yuvarlak ve yassı gibi çeşitlere sahip olan rezistans tellerinin dikkatli olarak seçilmesi gerekir. Rezistans teli satın alacağınız zaman firma araştırmasını detaylı bir şekilde yapmalısınız. Kaliteli bir rezistans teli satın almazsanız kullanacağınız cihaza da büyük bir zarar verebilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Kanthal Tel Modelleri

Enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz kanthal tel modelleri ısıtma için harcadığınız enerjinin daha düşük maliyetli olmasını sağlayabilmektedir. Isıtma maliyetini düşürebilen bu tellerin yuvarlak olarak üretilenleri genellikle endüstriyel alanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Teller endüstriyel alanlar dışında da farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Sanayi fırınları gibi yüksek ısıya ihtiyaç duyulan alanlarda da kullanılan kanthal tel modelleri uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Her kişinin bütçesine uygun olan fiyatlar seçeceğiniz telin boyutlarına ve modeline göre değişebilmektedir.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz kanthal tel modelleri ile birlikte aynı zamanda rescall, nikrothal ve VDM gibi rezistans tellerine de göz atarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ürünlerimiz çevreye karşı duyarlı olarak üretilen ve uzun bir kullanım ömrüne sahip olan ürünlerdir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza