Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Kafalı rezistanslar su ve yağ gibi maddelerin ısıtılması için kullanılan rezistans çeşitleri arasında yer almaktadır. Kafalı rezistans modellerine aynı zamanda kazan rezistansı ve kafalı ısıtıcı olarak da isim verilebilmektedir. Kafalı rezistanslar standart boyutlarda üretilebilen ve aynı zamanda projelerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak farklı özel boyutlarda da üretilebilen rezistanslardır.

En dibinde bulunan bağlantı elemanıyla beraber rezistans türü olarak bilinen kafalı ısıtıcılar, dikey formda üretilen türlerden biridir. Kullanılan sıvıya göre kafalı ısıtıcı türlerinde de değişkenlik gösterdiği gibi projelere göre tercih etme imkanı da bulunmaktadır. Bu anlamda isteklere uygun şekilde üretimi özel olarak yapılan kafalı ısıtıcı rezistans türlerinde proje bazlı üretim mümkün olmaktadır.

Kafalı rezistans modelleri aynı zamanda gündelik olarak evlerde kullanılan elektronik cihazlar içerisinde de yer almaktadır. Ev aletlerinde kullanılan kafalı rezistans modelleri su ısıtıcıları, çay ve kahve makineleri ile birlikte fritöz gibi elektronikli ev aletleri içerisinde yer almaktadır.

Kafalı ısıtıcıların en çok kullanıldığı bir farklı alan ise doğrudan sanayi alanlarıdır. Sanayi sektöründe de geniş bir kullanım alanına sahip olurken, birbirinden farklı su ve yağ ısıtma noktasında faydalanılabilir çeşitli alanlarda rezistans ürünü olarak kafalı ısıtıcı ürünü tercih edilir.

Kafalı Isıtıcı Çeşitleri

Kafalı ısıtıcılar, genel olarak kategorilere ayrılmasıyla beraber ısıtıcı alanında tür olarak benmari ısıtıcı standartlarında bilinirler. Bu sayede her türlü sıvının da ısıtılması noktasında değerlendirilir ve pek çok farklı kategorilerde de yine hacme göre makine, rezistans gibi pek çok alana uygun şekilde de üretilmektedir.

Ev ve endüstriyel formda birbirinden farklı türlerde kafalı ısıtıcılar bulunmaktadır. Her türlü proje kapsamında da Ser Rezistans tarafından destek ve bilgi alarak, dilediğiniz şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz. Akışkan maddeler başta olmak üzere su, yağ gibi pek çok sıvılar için ısıtma süreçlerinde doğrudan kafalı ısıtıcı rezistans türleri kullanılır.

Kafalı ısıtıcı türlerinden olan firkete ısıtıcı ya da boru rezistans türleriyle beraber genel anlamda yüksek sıcaklığın olacağı her yerde doğrudan kafalı ısıtıcı modelleri kullanılır. Günümüzde herhangi bir zarar görmeyeceği kadar vermeyeceği biçimde de üretilerek tercihlere sunulmaktadır. Bu nedenle çok yüksek sıcaklıklarda bile kullanıma uygundur.

Türlerine bağlı kalarak kimya – sanayi sektörü içerisinde de yine bu ve benzer teknoloji kullanılır. Ek olarak endüstriyel ihtiyaçlara göre de yine üretilen ekipman noktasında 750 – 1000 santigrat aralığındaki sıcaklık için tercih edilen şey, kafalı ısıtıcı rezistanslar olur.

Her türlü sıvı ısıtma için gerekli özelliklere sahip olduktan sonra Ser Rezistans ile birlikte isteklerinize uygun projelerde direkt olarak kullanıma göre tercihlerinizi yapabilirsiniz. Hem niteliğiyle hem de özellikleriyle beraber uzun ömürlü bir kafa ısıtıcı rezistans ürünü üretimi konusunda dilediğiniz her zaman ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Kafalı Isıtıcı Fiyatları

Dikey formlarda üretilmesiyle bilinen kafalı ısıtıcılar, günümüzde birbirinden farklı rezistans türleriyle beraber üretimi yapılır. Kafalı ısıtıcı fiyatları da her projeye bağlı özel üretim noktasında belirlenmekte ve fiyat çalışması sağlanmaktadır. Sıvı maddelerinin kullanımına ve içeriğe bağlı şekilde tercih edilen kafalı ısıtıcılar, yüksek sıcaklıklara kadar yükselebilme özelliğiyle bilinir.

Voltaj değerlerine, pirinç kafa özelliklerine ve paslanmaz borularıyla beraber benzer şekilde kullanım alanlarına bağlı şekilde kafalı ısıtıcı fiyatları da değişkenlik göstermektedir. İsteklerinize uygun olarak projelerinize bağlı dilediğiniz değerlerde üretim sağlanabilmektedir. Asit ısıtma noktasında ya da kimya sanayi alanında sıvı türleriyle ilgili tüm ısıtma alanları için kullanım alanlarınızı belirlemenizle beraber bizden destek ve bilgi alabilirsiniz.

Ortalama 12 volt – 440 volt arasındaki voltaj değerlerinde üretilebilen, pirinç kafa özelliğinde bulunan Ser Rezistans tarafından sipariş vererek tercih edeceğiniz yüksek standartlardaki bu ürünlerle ilgili makul fiyat teklifi için her zaman ulaşabilir, üretim hattıyla ilgili bilgi ve destek için tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun söyleyeceğiniz tüm özelliklerde en iyi şekilde endüstriyel alanlarda en iyi karşılayabilecek biçimde proje bazlı üretim sağlanabilir.

İstediğiniz sayıda, dilediğiniz kalite standartlarında üretimin sağlanabileceği kafalı ısıtıcı rezistans türleriyle ilgili olarak dilediğiniz şekilde tercihlerde bulunabilirsiniz. Ev, endüstriyel ya da sanayi tipi şekilde üretim yapılırken isteklerinizi karşılayacak tüm imkanlarda da sizlere destek sağlanabilecektir. Bununla beraber bilgi talebinde bulunmak ya da satın alma süreçlerinizle ilgili sormak istediğiniz tüm konularda da destek almak için, Ser Rezistans satış öncesi destek ekibiyle görüşerek detaylı bilgi ve satın alım işlemlerinizi de hemen sağlayabilirsiniz.

Kafalı Rezistans Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaliteli ham maddeler ile üretilmiş olan bir kafalı rezistansı uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak seçim esnasında üretici firmanın kaliteli malzemeler ile üretim yaptığından emin olmalısınız. Aksi takdirde satın aldığınız ürün kısa sürede bozulabileceği gibi aynı zamanda kullandığınız cihazların da arızalanmasına sebep olabilir.

Enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlayan kafalı rezistans modellerini sizlere Ser Rezistans olarak uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktayız. 1. sınıf kalitede üretilen ürünlerimize göz atarak ihtiyaç duyduğunuz kafalı rezistanslara sahip olabilirsiniz. Güvenilir şekilde kullanabileceğiniz kafalı rezistans çeşitlerimiz aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza