Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Motorlardan bağımsız olarak çalışan ısıtma sistemleri kara ve deniz taşıtları içerisinde de bulunmaktadır. Yolcu kabinlerine monte edilebilen bu sistemler tehlikeli madde taşıyan araçlarda da kullanılabilecek yapıya sahiptir. Kabin ısıtıcı modelleri özellikle dondurucu soğuğun yer aldığı havalarda kabinlerin güvenilir şekilde ısıtılmasını ve bozulmamasını sağlar.

Motorlardan bağımsız olan kabin ısıtıcılar emniyetinizi sağlayabilmeniz için kullanmanız gereken ısıtıcılar arasında yer alıyor. Kabin ısıtıcılar aynı zamanda farklı sistemler ve çalışma alanlarında da kullanılan sistemler oluyor.

Kabin Isıtıcı

Kabin Isıtıcıların Kullanım Alanları Nelerdir?

Arazi araçları, otomobiller, tırlar, otobüsler, minibüsler ve karavanlar gibi daha pek çok farklı taşıt içerisinde yer alan kabin ısıtıcı modelleri aynı zamanda ambulanslar ve askeri araçların içerisinde de yer almaktadır.

Kabin ısıtıcı modeli seçerken kullanacağınız alanı ve seçeceğiniz firmanın güvenilir olup olmadığını göz önünde bulundurmalısınız. Güvenilir bir firmadan satın alacağınız kabin ısıtıcı modeli, kullandığınız sisteme kalıcı hasar verebilir. Bu sebeple, firma seçimi konusunda titiz davranmanız ve kullanım alanlarınıza göre seçimler yapmanız tavsiye edilir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza