Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrikten elde ettiği enerjiyi ısı enerjisine anlık olarak dönüştürebilen direnç tellerine farklı alanlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Pek çok farklı kullanım alanına sahip olan ısıtıcı rezistans teli modelleri farklı oranlara sahip olan metallerden oluşan alaşımlar olarak da nitelendiriliyor. Elektrik akımına karşı dirençli olan bu teller endüstriyel uygulamalar, ısıtıcılar ve yüksek ısıya ihtiyaç duyulan bütün uygulama alanlarında kullanılıyor.

Yuvarlak ve yassı gibi farklı şekillerde üretilen rezistans telleri aynı zamanda nikel alüminyum ve demir alaşımlara göre de farklı çalışma sıcaklıklarına uyum sağlayabiliyor. Yuvarlak olan ısıtıcı rezistans teli modelleri endüstriyel uygulamalarda yer alan sanayi fırınları ve yüksek ısıya ihtiyaç duyulan bölgelerde kullanılıyor. Yassı özelliklere sahip olan rezistans telleri ise, mikalı, saç kılıflı, yapıştırma ve kesme makinelerinde tercih ediliyor.

Isıtıcı Rezistans Teli

Isıtıcı Rezistans Teli Nasıl Seçilmeli?

Isıtıcı rezistans tellerini seçerken daima uzun ömürlü olmasına ve güvenilir bir firmadan satın almaya dikkat etmelisiniz. Isıtıcı rezistans teli modellerini kaliteli olarak seçtiğiniz zaman rezistansların ve cihazlarınızın daha güvenilir bir şekilde çalışabilmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde verimlilik oranlarında düşüş yaşanabileceği gibi cihazlarınıza da zarar verebilirsiniz.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz tüm ısıtıcı rezistans teli modellerimiz 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilmektedir. Çevreye karşı duyarlı olarak tasarlanan ürünlerimizin fiyat seçenekleri ise son derece uygundur. Enerji maliyetinizi düşürebileceğiniz ısıtıcı rezistans telleri için ürün kataloglarımıza göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza