Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrik ile çalışan infrared ısıtıcılar iç ve dış mekanların ısıtılmasında yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Hızlı ve kolay bir şekilde ortamı ısıtabilen bu ürünler kızılötesi ışın teknolojisinden yararlanarak çalışırlar. Doğrudan görebildiği tüm alanları ısıtabilen infrared ısıtıcılar ekonomik ısıtma çözümleri arasındadır. Infrared ısıtıcı üreticileri tarafından üretilen pek çok farklı model bulunmaktadır.

Kızılötesi ışın mantığı ile aynı şekilde çalışan bu ısıtıcılar ayaklı, duvara monte, mini soba ve daha pek çok farklı modelde tasarlanmaktadır. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilen infrared ısıtıcıların watt özellikleri değişkenlik gösterebilmektedir. Güç ayarlama özellikleri de olan bu ürünler sayesinde dilediğiniz tüm ortamları güvenilir bir şekilde ısıtmaya başlayabilirsiniz.

Infrared Isıtıcı Üreticileri

Infrared Isıtıcı Modelleri Nelerdir?

Isıyı mekan içerisine hızlıca yayabilme etkisine sahip olan gözenekli ısıtıcılar, verimli bir kullanım imkanını sizlere sunar. Diyot sistemi ile desteklenen infrared ısıtıcı çeşitleri elektrik tasarrufu elde edebileceğiniz özelliklere de sahiptir. Taşınabilir ufak modelleri de olan infrared ısıtıcıları mekanlarınızda kolay bir şekilde farklı bir konuma da yerleştirebilirsiniz.

Infrared ısıtıcı fiyatları, ürün modeli ile doğrudan bağlantılı olarak değişir. Uzaktan kumandalı olarak da üretilen bu ürünler farklı bütçelere hitap edebilecek şekilde infrared ısıtıcı üreticileri tarafından sunulur. Farklı kullanım alanlarına sahip modeller arasından seçim yaparak sizler de infrared ısıtıcı dünyasına giriş yapabilirsiniz.

İletişim Formu
Infrared Isıtıcı Lamba Satan Yerler
Infrared teknolojisinden yararlanılarak üretilen infrared ısıtıcılar aynı zamanda çalışabi...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza