Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Helezon rezistanslar genellikle semaver tipi ürünlerde kullanılan rezistanslardır. Eski dönemlerde kömür ve meşe odunu gibi malzemeler ile ısıtılan semaverlerin içerisindeki suyun ısıtılması ve kaynatılması artık helezon rezistanslar ile gerçekleştirilebilmektedir.

Elektrik ile ısı elde edebilen helezon rezistanslar farklı şekillerde farklı ürünlere uygun olabilecek şekilde üretilmektedir. Helezon rezistanslar 500 watt ile 2750 watt arasında değişebilecek watt özelliklerine sahiptir.

Helezon rezistansların direnç değerlerinin yükselmesi rezistansların daha işlevsel özelliklere sahip olmasını sağlar. Daha yüksek ısı seviyelerine ulaşılabilmesi için ona uygun watt özelliklerine sahip olan helezon rezistanslar seçilmelidir. Watt özellikleri seçilirken kullanım alanları ve kullanılacak olan sistemler de göz önünde bulundurulmalıdır.

Helezon Rezistanslar

Helezon Rezistanslar Nereden Satın Alınır?

Sıcaklık aralıkları voltaj ve akım gereksinimleri ile birlikte termal ve gürültü gibi faktörleri de hesaba katarak devreye girer. Direnç değerleri bu faktörler çerçevesinde farklı şekillerde etkilenir.

Helezon rezistansları seçerken kullanacağınız alanı göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca helezon rezistansları güvenilir bir firmadan satın almanız da uzun bir kullanım ömrü için son derece önemlidir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza