Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların kapalı ortamlarda yer aldıkları süre de yükseliyor. Konforlu bir şekilde kapalı ortamlarda vakit geçirmek isteyen insanlar belirli araçlara da ihtiyaç duyuyor. İş yerleri, okullar, restoranlar, sinemalar gibi insanların yer aldığı kapalı ortamların havasının konfor ve hijyen şartlarında olması ise, büyük bir önem taşıyor.

Yapılan araştırmalara göre hijyen koşullarına uygun bir ortamda bulunan insanlar, diğer ortamlarda bulunan insanlara göre daha keyifli vakit geçirerek daha verimli bir şekilde çalışmalarını sergileyebiliyor. Kapalı ortamlarda elde edilmek istenen hijyen şartlarının elde edilebilmesi için ise, doğru havalandırma tekniklerinin uygulanması gerekiyor.

Hava Üflemeli Rezistanslar

Hava Üflemeli Rezistans Modelleri Nasıl Çalışıyor?

Kapalı ortamların doğru şekilde hava şartlarından bağımsız olarak ısıtılabilmesi veya soğutulabilmesi için hava üflemeli rezistanslar kullanılıyor. Havanın filtrelenmesini sağlayan bu ürünler mekanlara taze ve temiz hava girebilmesini sağlıyor.

Sağlam gövde kısımlarına sahip olan hava üflemeli rezistanslar yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretiliyor. Düşük akım ve yakıt tüketimine sahip olan bu ürünler enerji tasarrufu da elde edebilmenizi sağlıyor. Üst düzey kapasitedeki eksenel fanları sayesinde ise, yüksek hacimsel debi ortaya çıkıyor.

Sessiz bir şekilde ortamı havalandıran hava üflemeli rezistanslar temiz havanın kapalı mekanlarda sağlıklı bir şekilde dolaşabilmesini sağlıyor. Yalıtımlı kontrol elektronik kısımları ve bağlantılarına sahip olan ürünler uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza