Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Yaşam alanlarınızı mikroplardan ve zararlı mikroorganizmalardan uzaklaştırarak sterile etmek istemez misiniz? O halde standart yöntemlerin dışına çıkarak sizlere yepyeni bir ürün sunuyoruz. Sağlıklı ve temiz bir ortam yaratmak için hava temizleme cihazı kullanarak arzu ettiğiniz hijyene kavuşabilirsiniz. Havada asılı kalan ve insan sağlığını büyük ölçüde etkileyen virüs gibi zararlı olguların temizlenmesi için bu ürün adeta bir devrim niteliğinde.

Aerem-19 hava sterilizasyon cihazı, işlevsellik yönünden oldukça yüksek ve konforlu bir kullanıma sahip. Taşınabilir formda vücut bulan hava temizleyici, diğer temizleme cihazlarına adeta meydan okuyor. Duvara monte edilerek değil de düz bir zemine konularak kullanılıyor. Örneğin; masa ya da yerde fişe takılarak pratik bir şekilde çalıştırılıyor. Havada asılı kalan tüm zararlı mikroorganizmaları yok ediyor. 

Aerem-19 Hava Temizleme Cihazı Özellikleri

Aerem-19 hava temizleyici, hem kullanım konforu hem de işlevsellik odağında oldukça etkili bir üründür. Bünyesinde barındırdığı ultraviyole lambalar sayesinde ortamda bulunan tüm zararlı bakteri ve mikroorganizmaları ortadan kaldırır. Hava sterilizasyon kapsamında, taşınabilirlik özelliği ile en pratik alternatiftir. Havada dolaşan mikropları temizler, hijyenik bir yaşam alanı sunar.

Hava sterilizatörleri arasında yer alan, kullanım avantajı ve monte edilerek kullanım zorunluluğu bulunmayan Aerem19 hava temizleme cihazı, sterilizasyon armatürlerinden oluşmaktadır. Uzaktan kumanda ile değil de fişe takılarak kolayca çalıştırılabilme yönünden oldukça avantajlı bir konuma sahiptir. Bünyesinde barındırdığı ultraviyole yani mor ötesi ışınlarla havadaki tüm zararlı partikülleri ortadan kaldırır. Ultraviyole dezenfeksiyon sağlayan bu cihaz, büyük-küçük fark etmeksizin her alanda kullanılabilme özelliğini bünyesinde barındırmaktadır.

Aerem-19 hava temizleyicinin en belirgin özelliklerinden biri insan sağlığını olumsuz yönde etkilememesidir. Evet normalde uv c ışınları kişi sağlığına zararlıdır, fakat bu hava temizleyici sızdırmazlık özelliği sayesinde insan sağlığını önemsemektedir. Ultraviyole hava sterilizasyon cihazı dendiğinde büyük bir devrim niteliğine sahip olan Aerem 19 hava temizleyici, kullanıldığı alanda steril bir ortam sunmaktadır. 

Hava Temizleme Cihazının İnsan Sağlığına Etkisi

Sterilizasyon sistemleri, havada bulunan mikroorganizmaları yok ettiği için insan sağlığı açısından olumlu bir etkiye sahiptir. Özellikle çok kalabalık barındıran ortamlarda bu cihazın kullanılması doğru bir hamle olacaktır. Aerem-19 hava temizleme cihazı sayesinde tüm yaşam alanlarınızı sterile ederek, sağlıklı bir şekilde yaşamınıza devam edebilirsiniz. 

Havayı temizlemek ve ferah bir ortam sağlamak için ne yazık ki klasik yöntemler yeterli kalmıyor. Sadece odayı ya da çeşitli alanları havalandırmak zararlı mikroorganizmaların yok edilmesine yeteri kadar katkı sağlamıyor. Bu yüzden insan sağlığını tehdit eden virüsleri vb partikülleri hava temizleme cihazı sayesinde ortadan kaldırabilirsiniz. Çünkü bu virüsler, kişinin sağlığını büyük ölçüde etkiler ve geri dönüşü olmayan sorunlara yol açabilir.

Sağlığınızı önemseyerek, sizlere büyük bir kullanım avantajı sunan Aerem-19 hava temizleyicilerini öneriyoruz. Uv dezenfeksiyon sağlayan bu cihaz, sızdırmazlık özelliği ile insan sağlığını olumsuz yönde etkilemiyor, aksine steril bir ortam yaratılmasına büyük katkı sağlıyor. Solunum yoluyla bulaşan virüs ve bakteriler, ultraviyole hava temizleyici cihaz sayesinde ortadan kalkıyor.

Hava Temizleme Cihazı Nerelerde Kullanılır?

Hava temizleyici cihazları  tüm yaşam alanlarında kullanılabilme özelliğine sahiptir. Daha çok toplu alanlarda kullanımı tercih edilmektedir. Özellikle hastaneler, büyük oranda virüs ve bakteri barındırdığı için düz bir yüzeyde bu cihazlar kullanılabilir. Hem hastaların hem de sağlık çalışanlarının bu zararlı mikroorganizmalardan korunması adına en uygun alternatif Aerem-19 olacaktır. Hatta doktorlar şahsi odalarında dahi  bu cihazı kullanabilirler. 

Hava sterilizasyon cihazı kullanım alanlarından biri de okullardır. Bu tip alanlarda çok sayıda insan olduğu için bakteri ve virüs bulunma olasılığı çok yüksektir. Düz ve sert bir yüzeye konularak kullanılan Aerem-19 ultraviyole sterilizasyonu, kusursuz hava temizleme gücü ile konforlu bir ortam sunar. 

Hava temizleme cihazı mağazalar, cafeler ve insanların yoğun olarak yer aldığı birçok alanda kullanılabilirler. Aynı zamanda banka ve çeşitli ofislerde de kullanımı mevcuttur. Küçük ve taşınabilir olma yönüyle dilediğiniz alanda bu cihazı aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede havadaki zararlı mikroorganizmalardan korunarak sağlığınızı tehlikeye atmazsınız. 

Uv-c (200-380nm) dalga boyuna sahip olan ışıklar, insan derisine ve sağlığına zarar verse de Aerem-19 insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Çünkü sızdırmazlık özelliği ile fark yaratmaktadır. 

Hava Temizleme Cihazlarında Uygun Fiyat Avantajı

Hava temizleyici cihazları, içerisinde yer alan uv lambalar ile tüm mikropları ve virüsleri öldürme özelliğine sahiptir. Ser Rezistans olarak geniş ürün yelpazemizde yer verdiğimiz Aerem-19 hava sterilizasyon cihazında, kullanım konforu ve çeşitli avantajları sizlere sunuyoruz. 

Sağlığınızı büyük ölçüde önemseyen bu cihaz, işlevselliği ve taşınabilir formuyla  oldukça pratik bir alternatif. Tüm bu mucizevi özelliklerinin yanı sıra uygun fiyat avantajını da bünyesinde barındırıyor. Diğer temizleme cihazlarından fiyat ve kalite yönüyle ayrılan Aerem19, virüs ve bakterileri büyük ölçüde yok ederek sağlığınızı önemsiyor.

Hava temizleyici cihazı odağında fiyat konusunda bilgi sahibi olmak için sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizden ürün özelliklerini detaylı inceleyerek fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz. 10 ve üzeri adetlerde çeşitli fırsatlar sizleri bekliyor. Oldukça makul rakamlarla temin edebileceğiniz hava sterilizasyon ürününü, online sipariş yöntemiyle hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Sağlığınızı tehdit etmeyen, aksine sizleri zararlı mikroorganizmalardan koruyan Aerem-19 hava temizleyici, tüm yaşam alanlarınızda konfor ve hijyen sunar.

En Kaliteli Hava Sterilizasyon Cihazı

Ser Rezistans olarak, geniş ürün yelpazemiz içerisinde vücut bulan Aerem 19 hava temizleyici, bünyesinde uv lambalar sayesinde havada asılı kalan zararlı mikroorganizmaları öldürür. Özellikle kalabalık alanlarda sıkça kullanılmasının sebebi, sunduğu işlevsellik ve kullanım konforundan kaynaklanmaktadır.

Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel çalışanlarımız ile en kaliteli hava temizleyici ürünlerini hizmetinize sunmaktayız. İhtiyaçlarınız söz konusu olduğunuzda en büyük çözüm ortağınız olmakla birlikte daima yüksek kalite kapsamında faaliyet göstermekteyiz. En uygun hava temizleme cihazlarını kusursuz işlevselliği ile harmanlayarak beğeninize sunuyoruz. Sağlığınızı ciddi ölçüde önemseyerek, ürüne sızdırmazlık özelliği kazandırıyoruz. Bu sayede yaşam alanlarınız müthiş bir hijyene bürünürken, size sadece keyfini çıkarmak kalıyor.

En kaliteli hava sterilizasyonlarını güvenilir bir adresten temin etmek istiyorsanız rotanızı Ser Rezistans’a çevirebilirsiniz. Sayfamızdan sadece bir tık ile sipariş vererek, taşınabilir ve her alanda kullanılabilir olan hava temizleme ürünümüzü satın alabilirsiniz.

İletişim Formu
En İyi Fanlı Isıtıcı Modelleri
Soğuk günlerin üşütebilen havasında daha sıcak ve konforlu bir ortam arıyorsanız sizler de...
Yemek Sıcak Tutucu
Yemek sıcak tutucu modelleri farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu en önemli ürünler arasında...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza