Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrikli ısıtıcılar ve hava kanalı ısıtıcılarının çalışabilmesi için ihtiyaç duydukları en temel parçalar arasında rezistanslar yer almaktadır. Hava ısıtma rezistansı modelleri temiz hava sistemlerinde dış havanın ısıtılması amacıyla kullanılır. Isı geri kazanım cihazlarında da ek ısıtma ihtiyacının karşılanabilmesi için kullanılan hava ısıtma rezistansları hava üfleme çıkışlarına takılabilmektedir.

Hava Isıtma Rezistansı

Ev, iş yeri ve endüstriyel tip olarak üretilen hava ısıtma makinelerinde yer alan rezistanslar elektrik enerjisini mümkün olabilecek en hızlı şekilde ısı enerjisine çevirebilmektedir. Mekandaki havayı kurutmadan ısıtma sağlayabilen bu cihazlar rezistansların otomatik olarak çalışabilen yapılarından da yararlanabilirler. İstenilen ısı seviyelerine ulaşıldığı zaman otomatik olarak kapanan hava ısıtma rezistansı modelleri aynı şekilde ısı seviyeleri düştüğü zaman otomatik olarak açılabilmektedir.

Ser Rezistans Hava Isıtma Rezistansı Modelleri

Otomasyon sistemini kendi içerisinde barındıran bu sistemler sayesinde enerji tasarrufu elde edebilmeniz de mümkündür. Herhangi bir ek parça kullanmadan elde edebileceğiniz enerji tasarrufu sayesinde işletmenizdeki enerji maliyetini de düşürebilirsiniz. Çevre dostu olarak üretilen ve dış etkenlere karşı ekstra dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan hava ısıtma rezistanslarının montajı da kolaydır.

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçimler yaptığınız zaman hava ısıtma rezistanslarını uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullandığınız sistemlerden daha yüksek verimlilik elde edebileceğiniz hava ısıtma rezistansı modellerinin teknik detaylı bilgileri ve fiyat bilgileri için Ser Rezistans ile de iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza