Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Sıcak cam stüdyolarında kullanılan ergitme fırınları, cam üretimleri için ihtiyaç duyulan erimiş haldeki camı kendi bünyesinde tutarak, gerektiği zamanlarda pipo ve kepçeler yardımı ile alınmasını sağlar. Alttan döngülü olan alev vasıtasıyla pota içerisindeki camlar ergitme fırınları sayesinde daha hızlı erir. Pota değişimi ve fırın bakımına da böylelikle imkan tanınmış olur.

Daha önce kullanılan üst kısımlardaki alev döngülü fırınlardan daha verimli bir işlevsel özellik elde edilir. Havuzlu ergitme fırınları, yeniden cam harmanı ile her gün doldurulabilir özelliklere sahiptir. Cam ergitme işlemleri yapan kişiler genellikle akşam saatlerinde sistemleri takip ederek bir sonraki gün içerisinde cam üretimine başlayabilirler.

Ergitme Fırınları

Ser Rezistans Güvencesi ile Sunulan Ergitme Fırınları

Ergitme fırınları pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Endüstriyel alanlarda üretim yapanların da büyük bir ihtiyacı haline gelen ergitme fırınları son derece uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. İşletmelerin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler sunan ergitme fırınlarını Ser Rezistans olarak dünya kalite standartlarında sizlere sunmaktayız.

1.sınıf kalitedeki malzemelerden üretilen ergitme fırınlarını Türkiye’nin tüm bölgelerine göndermekteyiz. En uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz ergitme fırınları aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olarak da üretilmektedir. Ergitme fırınlarına göz atarak işletmelerinizin ihtiyaçlarına çözümler üretebilirsiniz.

Ürün kataloglarımız arasında aynı zamanda tüm rezistans çeşitleri de yer almaktadır. Rezistans ve ergitme fırınları için ürün kataloglarımıza göz atabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza