Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Soğuk günlerin üşütebilen havasında daha sıcak ve konforlu bir ortam arıyorsanız sizler de fanlı ısıtıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Kış aylarının iç titreten soğuğunda, fanlı ısıtıcıları kullanarak birbirinden özel ısıtma çözümlerinden sizler de yararlanabilirsiniz. Elektrikli ısıtıcı arasında yer alan ürüne özelliklerini veren ise rezistanslardır.

Rezistans modelleri elektrikten gücünü alarak çalışan ve hızlı bir şekilde elde ettiği enerjiyi ısı enerjisine dönüştürebilen ürünler arasında yer almaktadır. Elektrikli fanlı olarak tasarlanan ve kış aylarının vazgeçilmez bir parçası haline gelen fanlı ısıtıcı modelleri bulunduğunuz her ortama sıcaklık katmanızı sağlayacak olan fanlı ısıtıcı modelleri arasındadır. 

İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte olan fiyat seçenekleriyle de dikkat çeken ürünler alternatifleriyle sizleri beklemektedir. Isıtıcı fiyatları belirlenirken ürünlerin teknik özellikleri ve markasıyla modeli göz önünde bulundurulmaktadır. Ancak Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz ısıtıcı fan fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek seçenekler yer almaktadır. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde tasarlanan fanlı ısıtıcılar ile sizler de ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretebilirsiniz.

Ufak alanlardan en büyük odalara ya da toplantı mekanlarına kadar pek çok farklı boyuttaki alanı ısıtabilmenizi sağlayan fanlı ısıtıcılar zevkinize göre farklı renk alternatifleriyle seçebileceğiniz çeşitliliğe sahiptir. Fanlı ısıtıcı ürünler arasında araştırma ve inceleme yaparak ısınma sorunlarınıza çözüm olabilecek modellere erişebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Fanlı Isıtıcı Modelleri

Herkese ve her bütçeye hitap edebilecek fiyatlar ile sizlere sunulan fanlı ısıtıcılar, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek farklı boyutlarıyla da sizleri bekliyor. Ufak boyutlu taşınabilir fanlı ısıtıcı seçeneklerinin yanı sıra daha geniş alanları ısıtabileceğiniz büyük boyutlu olan seçenekleri de değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Geniş bir yelpazede sizlere sunulan ısıtıcı fiyatlarına göz atarak siz ve sevdikleriniz sıcaklığın keyfini rahat bir şekilde çıkartabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.

Fanlı ısıtıcılar yardımıyla bütçenizi zorlamayacak seçenekler ile sizlere sunulan fanlı ısıtıcıları ister eviniz isterseniz de iş yeriniz için seçebilir ve ısıtma çözümlerinden en uygun şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Yolculuklarınızda da her yeri ısıtabilmek için satın alabileceğiniz fanlı ısıtıcı modellerini evinizin veya işyerinizin ihtiyaç duyduğunuz her alanında kullanabilirsiniz.

Sıcak aile sohbetlerinizi daha keyifli bir hale getirebileceğiniz alternatif fanlı ısıtıcı modelleri arasından size en uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz. Ailenizin, çocuklarınızın ve bütün sevdiklerinizin sımsıcak bir ortamda mutlu ve sağlıklı olabilmesini sağlayabilirsiniz.

Yer aldığınız ortamdaki ısıyı en iyi şekilde sağlayabilmek için tasarlanan fanlı ısıtıcı modelleriyle konfordan en yüksek şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Daha az enerji tüketerek evinizde ya da işyerinizde sıcaklığın keyfini sürebileceğiniz fanlı ısıtıcı modelleri ısı dağılımını en iyi şekilde sağlayabilen ısıtıcılar arasında yer almaktadır. 

Daha az enerji tüketerek evinizde ya da işyerinizde kullanabileceğiniz fanlı ısıtıcıların ısı dağılımını sağlayan özellikleri soğuk kış günlerinizi her zamankinden daha sıcak bir hale getirebilmektedir. Rahat bir şekilde bir yerden başka bir yere taşıyabileceğiniz fanlı ısıtıcı modelleri portatif yapılarıyla büyük dikkat çekmektedir. Kullanım kolaylığını en üst seviyede sağlayabilen fanlı ısıtıcılar arasında yer alan alternative ürünler ile dilerseniz yaz aylarında da vantilatör ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan fanlı ısıtıcı modelleri özelliklerine göre farklı şekillerde sizlere sunulmaktadır. Kısa sürede yüksek bir ısıtma imkanı elde edebileceğiniz ürünleri alanınıza göre seçebilirsiniz. İşlevsel ve kullanışlı ürünler arasında yer alan fanlı ısıtıcılar farklı özellikleriyle en fazla tercih edilen ısıtıcılar arasında bulunmaktadır.

Fanlı ısıtıcılar güvenlik standartlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilen garanti sertifikalı ürünlerden oluşmaktadır. Isıtıcıların daha güvenilir bir şekilde kullanılabilmesi için aşırı ısınmaya ve devrilmeye karşı emniyet özellikleri bulunmaktadır. Fanlı ısıtıcılar arasında bulunan ürünlerin kendine özel içeriklerini ve özelliklerini inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek modellere sahip olabilirsiniz.

Güvenlik çözümleri konusunda sizin kriterlerinize uygun olan fanlı ısıtıcıları her yönüyle inceleyebilirsiniz. Ailenizin, çocuklarınızın yaşadığı ortamları ısıtmak için fanlı ısıtıcıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İş yerinizde konforlu ve sıcak bir çalışma ortamı sağlayabilmek için her zaman bu tür ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. Fanlı ısıtıcıların kolay.

Fanlı ısıtıcılar arasında bulunan bazı özel seçenekler kış aylarında da sunduğu ısıtma özelliklerinin yanı sıra yaz aylarında da soğutma işlevleri için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yaz veya kış aylarında özel ısıtma ve soğutma çözümlerinizde farklı ürünlere ayrı ayrı masraf yapmak ve ürün kalabalığı ile boğuşmak istemiyorsanız iki özelliği bir arada sunabilecek olan fanlı ısıtıcılara sahip olabilirsiniz.

Böylelikle bir üründe iki farklı özelliği bir arada elde edebilir ve ihtiyacınız olan tüm ortamlarda güvenilir bir şekilde ısıtıcılarınızı kullanabilirsiniz. Güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz fanlı ısıtıcıları seçerken bazı özel detaylara da dikkat etmelisiniz.

Fanlı Isıtıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Fanlı ısıtıcı seçiminizi yaparken ilk etapta firma tercihlerinize dikkat etmelisiniz. Firmaların güvenilir olmasına ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olmasına özen göstermeniz ilk seçeceğiniz olmalıdır. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüş alan firmaları her zaman bir adım daha ötede tutmalısınız.

Seçim esnasında bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek olan ürünleri seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlere sahip olmuş olursunuz. 

Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan ürünleri de tercih etmelisiniz. Bu tür ürünler mekanlardan kaynaklanabilecek sorunlara karşı avantajlı duruma geçmenizi sağlar. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı olan fanlı ısıtıcıları ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcısı Modelleri

Sektör fark etmeksizin gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz ısıtıcılar arasında belirli farklılıklar yer almaktadır. Farklılıklar temel olarak sanayi tipi ve gündelik olarak ikiye ayrılabilmektedir. Sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri endüstriyel alanlarda kullanabileceğiniz ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır.

Sanayi tipi olarak tasarlanan fanlı ısıtıcılar tıpkı diğer türlerde olduğu gibi güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz ısıtıcılardandır. Bütün ihtiyaçlarınıza uygun olarak üretilen sanayi tipi fanlı ısıtıcı modelleri klasik tarzdaki ısıtıcılar aynı mekaniklere bağlı olarak çalışmaktadır.

Sıcak hava ile kurutma işlemi ve perdeleme işlemlerinde, büro, atölye, fabrika, restoran ve kafeterya gibi mekanların ısıtılmasında kullanılan sanayi tipi fanlı ısıtıcılar ihtiyaçlarınıza göre farklı boyutlarda da üretilmektedir. Kolay bir montaj sürecine sahi olan sanayi tipi ısıtıcılar geniş alanların ısıtılması için yararlanabileceğiniz ısıtıcılar arasındadır. Isıtma kapasitesi sorunu yaşamadan ısıtma ihtiyacınızı giderebileceğiniz fanlı ısıtıcılar uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdendir. 

Sanayi tipi olarak tasarlanan ısıtıcılar aynı zamanda bütçenizi de zorlamadan sahip olabileceğiniz ürünler arasındadır. Tamamen bütçenizi göz önünde bulundurarak seçebileceğiniz ürünleri tercih ederken aynı zamanda çalışma alanlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Doğru şekilde monte edilen ve kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılan endüstriyel fanlı ısıtıcı modellerini farklı çalışma alanlarında kullanabilirsiniz. 

Radyal Fanlı Ortam Isıtıcı Modelleri

Radyal fanlı ortam ısıtıcısı modelleri, havanın pervaneler yardımıyla bir ya da iki taraftan emilmesi ve pervanenin salyangoz şeklindeki çıkış ağzından dışarıya doğru atılabilmesini sağlar. Bu tür ısıtıcı modelleri basınç farkının ortaya gelmesini sağlayarak oluşan havanın eksenel yönün aksine merkezkaç doğrultusunda ilerleyebilmesini sağlar. 

Endüstriyel ortamlardaki çevre şartlarına da uyumlu olan radyal fanlı ortam ısıtıcıları ticari alanlarınızı hızlı bir şekilde ısıtabilmenizi sağlamaktadır. Çalışma ortamlarındaki soğutma ve ısıtma sistemlerinden ideal sonuçları alabilmenizi sağlayan radyal fanlı ısıtıcılar aynı zamanda toz toplama sistemleri içerisinde de yer almaktadır. Düşük ses seviyesine sahip olan ürünler güvenilir bir şekilde ev klima sistemleri, fabrikalar ve daha pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Gündelik hayatta kullanılabilecek olan ısıtıcılar ile arasında belli basil farklılıklar bulunan bu tür ısıtıcılar endüstriyel alanlarda faaliyetlerini sürdüren firmaların en temel ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Fanlı ortam ısıtıcıları kurutma işleminin yapıldığı ve aynı zamanda perdeleme işlemlerinin de yapıldığı farklı mekanlada kullanılabilmektedir. Kendi özel ihtiyaçlarınıza ve projelerinizin ihtiyaçlarına göre farklı boyutlarda ve özelliklerde sahip olabileceğiniz fanlı ortam ısıtıcısı modellerini dilediğiniz tüm ortamlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Enerji maliyetinizi optimum seviyelere getirebileceğiniz fanlı ortam ısıtıcıları sayesinde enerji tüketiminizde de gözle görülür bir düşüş elde edebilirsiniz. Her biri farklı şekilde fiyatlandırılan bu ürünler ekonomik fiyat seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Aynı zamanda enerji tasarruflu oldukları için de uzun vadede avantajlı duruma geçebilmenizi sağlamaktadır.

Çalıştıkları mekanları doğrudan ısıtabilen fanlı ısıtıcılar mekandaki havayı kullanmadan ısıtma işlemini gerçekleştirmektedir. İnsan sağlığı için zararlı herhangi bir sorun teşkil etmeyen fanlı ısıtıcılar sayesinde sizler de mekanlarınızı güvenilir bir şekilde ısıtmaya başlayabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu ve Güvenilir Fanlı Isıtıcılar 

Restoran ve kafe tipi işyerlerinde de sık sık kullanılan fanlı ısıtıcılar müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmaların tercih ettikleri ısıtıcı modelleri arasında bulunmaktadır. Her biri dünya kalite standartlarında tasarlanan bu ürünler özellikle açık alanlara sahip olan işletmelerin kullandığı ısıtıcı modelleridir.

Cisimleri doğrudan ısıtabilme özelliğine sahip olan ısıtıcı modelleri otomatik olarak açılıp kapanabilen yapıya da sahiptir. Bu özellikleri onların daha güvenilir şekilde kullanılabilmesini sağlamaktadır. İstenilen ortam sıcaklığına erişildiği zaman kendiliğinden kapanabilen fanlı ısıtıcı modelleri böylelikle mekanlarda ısıtma ihtiyacınızı karşılarken ortaya çıkabilecek olan sorunları engelleyebilmenizi sağlar. 

Dekoratif açıdan da son derece şık olan fanlı ısıtıcı modelleri sayesinde dekorasyon stilinizi de büyük bir katkı sağlayabilirsiniz. Modern, klasik ve alternatif gibi farklı dekorasyon stillerine uyumlu olabilen fanlı ısıtıcıları dekorasyon stiliniz ile bir bütün içerisinde kullanmak isterseniz renk seçiminize de dikkat etmelisiniz.

Mekanlarınızda elde etmek istediğiniz dekoratif stili ön planda tutarak seçim yaparsanız daha isabetli seçimler yapmış olursunuz. Dekorasyon stilinizi tamamlayabilmek için zıt renklerin uyumundan da yararlanabilirsiniz. Örneğin, siyah ve beyaz gibi zıt renkleri bir arada kullanarak fanlı ısıtıcılarınızı daha iyi bir şekilde mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Ürün seçiminizi yaparken modellerin gün içerisinde ne kadar çalıştırılacağı da göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda bazı üreticilerin tasarım konusundaki farklı ilgi çekici ürünler geliştirmesi ürünlerin estetik ve görsel bütünlüğüne özen veren kullanıcılar için de büyük bir önem taşımaktadır. Evlerinde küçük çocuğu olan ve satın aldığı fanlı ısıtıcının güvenliğini ön planda tutan kişiler fanlı ısıtıcılarını seçerken yanmaz gövde, aşırı ısınma koruması, devrilme durumunda otomatik olarak kapanma gibi özelliklerin ürünlerde olmasına göstermelidir. Ayrıca ürünlerin duvara monte edilebilir özelliklere sahip olması da önemlidir.

Kendisine özgü çalışma sistemleri olan fanlı ısıtıcı modellerini doğru şekilde seçerek sadece kış aylarında değil, bahar ve yaz aylarında da kullanabilirsiniz.

Isıtıcılarınızı kullanmadan önce kullanım kılavuzunun tamamının okunması tavsiye edilmektedir. Böylelikle ilgili ürünü güvenilir ve verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle güvenlik ile ilgili olan bilgilere harfiyen uyulmalıdır. Yangın, elektrik çarpması gibi hayati önem taşıyan durumlar için önemli prosedürlere uygun olabilecek detaylar incelenmelidir.

Kullanım süresi boyunca ısıtıcının üzerine bük binmemesine, devrilmemesine ve tozlanmamasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda ürünlerin kablosunun bağlantısına da dikkat edimesi gerekmektedir. Hasar görmüş olan kabloya sahip olan ürünlerin kablo kısımlarının vakit kaybedilmeden değiştirilmesi gerekmektedir. Mekanlarınızda kullandığınız prizlerin kalitesi ve topraklı-topraksız olması gibi detaylar da ürünlerin daha güvenilir şekilde kullanılabilmesi açısından önemlidir.

Gelişmiş teknolojiler ile tasarlanan ve Ser Rezistans güvencesiyle sahip olabileceğiniz fanlı ısıtıcı modelleri birbirinden farklı modeller ile sizlere sunulmaktadır. Ürünlerin fiyat ve teknik özellikleriyle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere aynı zamanda ürün seçiminizi yaparken zorlandığınız konular ile ilgili de destek verecektir. 

Ürünlerin boyutları, modelleri ve teknik özellikleri gibi aklınıza takılabilecek tüm konularda ekibimiz sizlere destek verecektir. Ser Rezistans dünyasında sizleri bekleyen fanlı ısıtıcılar ile ısıtma ihtiyacınızı en güvenilir şekilde karşılayabilirsiniz. 1. sınıf kalitedeki malzemelerle tasarlanan ürünler ile mekanlarınzı ısıtmaya başlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Branda Yapıştırma Makinası
Branda kumaşlarının yapıştırılabilmesi için kullanılan branda yapıştırma makinası modeller...
Ayak Isıtıcı
Ayak ısıtıcısı modelleri sizlere profesyonel ısınma çözümleri sunabilen ürünlerdir. Ev ve...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza