Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrikli ısıtıcı modelleri klasik ısıtma sistemlerine iyi bir alternatif olarak değerlendirebileceğiniz, elektrik enerjisiyle çalışan ve çalıştığı ortama ısı sağlayan cihazların tamamına verilen isimdir. Hemen hemen her mekana uygun olabilecek şekilde tasarlanan elektrikli ısıtıcılar kullanım şekillerine ve büyüklüklerine göre farklı sınıflara ayrılmaktadır. Fakat cihazların kendi büyüklüğü ile birlikte aynı zamanda ürünün kullanılacağı mekanın büyüklüğü ve yalıtım özellikleri de ürün seçiminde etkili bir rol üstlenmektedir.

Kendi mekanlarınıza uygun olabilecek farklı şekilde üretilen elektrikli ısıtıcı modellerine sizler de uygun fiyat avantajıyla ulaşabilirsiniz. Elektrik tipi ısıtıcılar üretimlerine göre farklı özelliklere sahiptir. Örneğin, duvar tipi ve fanlı ısıtıcı modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Özelliklerine göre farklı şekillerde yer alan ısıtıcı fiyatları da mevcuttur.

Genellikle ortama diğer ürünler kadar yoğun ve uzun süreli bir sıcaklık sağlayamayan fanlı ısıtıcılar bölgesel ısınmalar için idealdir. Doğrudan zemin üzerine konumlandırabileceğiniz elektrikli ısıtıcılar haricinde duvara monte edilebilen ısıtıcılar da bulunmaktadır. Biraz daha büyük boyutta olan elektrikli ısıtıcı modelleri incelendiği zaman ürünlerin kendi içerisinde farklı başlıklara ayrıldığından da söz edilebilmektedir.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Elektrikli ısıtıcılar farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Isıtıcıların fiyatlarını belirleyen en temel unsurlar arasında ise ürünlerin modeli, markası ve teknik özellikleri yer almaktadır. Teknik özelliklerine göre farklı şekillerde tasarlanan elektrikli ısıtıcıların fiyatları da bu detaylara göre belirlenmektedir.

Ürün boyutu, markası ve özelliklerine göre belirlenen fiyat seçeneklerine göz atarken ve fiyat karşılaştırmanızı yaparken aynı zamanda firma güvenilirliğini de göz önünde bulundurmalısınız. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüş alan firmaları tercih ettiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz elektrikli ısıtıcı modellerine sahip olabilirsiniz.

Uluslararası kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilen elektrikli ısıtıcıların fiyatları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek olan çeşitler bulunmaktadır. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz ürünlerimiz hem uygun fiyatlı hem de işlevsel özellikli olan ürünlerdir.

Satın aldıktan sonra uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz elektrikli ısıtıcıları seçerken de bazı özel detaylara dikkat etmeniz gerekebilir.

Elektrikli Isıtıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrikli ısıtıcılar arasında pek çok farklı kullanım alanında değerlendirilebilecek olan çeşitler bulunmaktadır. Çeşitler arasından seçim yapacağınız zaman ilk etapta kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Ne tür bir ısıtma sistemine ihtiyaç duyduğunuzu ve boyutlarını muhakkak ön planda tutmalısınız. Eğer ufak mekanlara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız daha ufak boyutlarda tasarlanan ve işlevsel özellikleriyle dikkat çeken ürünlere göz atmalısınız.

Büyük mekanlarda ise işlevsel olarak yararlanabileceğiniz daha büyük boyutlu olan ürünlere yönelebilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken en temel detay ise ürünlerin ihtiyaçlarınıza karşı profesyonel çözüm sunabilecek olmasıdır. Müşterileri tarafından güvenilir yorumlar alan firmaları tercih ederek bu konuda da güvenilir tercihler yapabilirsiniz. 

Seçim esnasında dekoratif stilinizi de göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Dekorasyon stiliniz ile uyum sağlayabilecek olan modelleri tercih ettiğiniz zaman dekorasyon stilinize de büyük bir katkı sağlayabilirsiniz. Yeni nesil teknolojiler ile üretilen elektrikli ısıtıcı modelleri günümüzde dekorasyon stillerine uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Her biri dünya kalite standartlarında tasarlanarak sizlere sunulan elektrikli ısıtıcılar ile dekorasyon stilinize uyumlu olabilecek olan ısıtıcılara sahip olabilirsiniz. Ser Rezistans olarak sizlere özel bir şekilde sunduğumuz elektrikli ısıtıcı modelleri arasında pek çok farklı dekorasyon stiline uyum sağlayabilecek olan özel tasarımlar yer almaktadır. 

Enerji tasarruflu olarak kullanılabilecek elektrikli ısıtıcıları seçerek ister ev isterseniz işyerinizdeki ısıtma ihtiyacınızı en güvenilir şekilde karşılayabilmenin avantajını sizler de yaşayabilirsiniz.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Ayırıcı etmen ise ürünün ısıtma şeklidir. Elektrikli ısıtıcı modelleri genel olarak elektrik enerjisinden faydalansalar da ürünler kendi içlerinde farklı enerji dönüşümü yapabilmektedir. Daha çok elektrikli soba olarak duyulan quartz ısıtıcılar bu anlamda infrared ısıtıcılar ile birbirinden ayrılmaktadır. Quartz ısıtıcılar ise ortamda yer alan havayı ısıtırken infrared ısıtıcılara göre ufak farklılıklar gösterebilirler. Yeni nesil infrared teknolojiler ile tasarlanan infrared ısıtıcıları doğrudan ısınmanıza yönelik çalışma mekaniklerine sahiptir.

Infrared teknolojili olan elektrikli ısıtıcılar aynı zamanda kendiliğinden termostatlıdır. Böylelikle etkili bir ısıtıcı modeli olmasının yanı sıra uzun süreli kullanımlarda kullanıcılara tasarruf sunabilmektedir. Bu tür ürünlerin haricinde elektrikli ısıtıcılar kategorisinde konvektörler de bulunmaktadır. Konvektörler enerji tüketiminizi optimum seviyelere getirebilmenize imkan tanımaktadır. Elektrikli ısıtıcılar arasında kullanıcıların en sık tercih ettikleri bir diğer model ise elektrikli radyatörlerdir. Bu ürünler görsel açıdan mekanlarınızda bulunan radyatörlere benzerlik gösterebilmektedir.

Seramik ısıtıcılar da alternatif elektrikli ısıtıcılar arasında yer almaktadır. Dekoratif açıdan seramik ısıtıcılar değerlendirildiği zaman şömine tipi ısıtıcılar en beğenilen elektrikli ısıtıcılar arasında bulunmaktadır. 

Elektrikli Isıtıcıların Montajı ve Yerleştirilme Şekilleri 

Fanlı olarak tasarlanan ısıtıcıların yaygın kullanım yöntemleri arasında yeterli hava sıcaklığının sağlanamadığı bölgelerde ısıdan yararlanabilmek yer almaktadır. Ofis gibi mekanlarda masa altlarına konumlandırılabilen elektrikli fanlı ısıtıcılar mekanın ve özellikle ayakların ısıtılmasını sağlar. Quartz olarak tasarlanan ısıtıcılar ise genel olarak eski tip sobalarda olduğu gibi mekanların merkezi bir noktasına zemine yerleştirilebilmektedir. 

Infrared teknolojisine sahip olan ısıtıcılar sahip oldukları montaj özellikleri açısından alt başlıklara ayrılmaktadır. Bu modeller arasında kule tipi ısıtıcılar, duvar tipi ısıtıcılar ve mobil ısıtıcılar bulunmaktadır. Açık alanlarda da kullanılan elektrikli ısıtıcı modelleri arasında iş yerlerinde de tercih edilen infrared ısıtıcı modelleri bulunmaktadır. Yaygın olarak tercih edilen ısıtıcılar arasında yer alan yağlı radyatör modelleri de dikkat çekmektedir. 

Enerji tüketimi son derece ideal olan elektrikli ısıtıcılar, kule tipi elektrikli ısıtıcılara da sahiptir. Herhangi bir yüzeye montaj yapılmaksızın düz bir zemin üzerinde kendiliğinden durabilen ve çalışabilen kule tipi ısıtıcılar portative özelliklere sahiptir. Fakat duvar tipi ısıtıcıların belli bir yüzeye sabitlenmesi gerekmektedir. Mobil elektrikli ısıtıcılar için ise durumlar biraz daha değişken olabilmektedir.

Genel olarak ısıtıcı altına takılan bir ayak ile sabitlenen bu ürünler, ayakları sayesinde düz bir zemine konumlandırılabildiği gibi ayak çıkartıldığı zaman duvara ve tavana da monte edilebilmektedir. Mobil ısıtıcılar çoklu kullanım olanaklarına sahip elektrikli ısıtıcılar arasında bulunmaktadır. Elektrikli radyatörler ise panel şeklinde tasarlanabilmektedir. Böylelikle kolay bir şekilde duvara monte edebileceğiniz bu ısıtıcıları dilerseniz farklı ürünlere uygun olabilecek ayaklar satın alarak da doğrudan zemin üzerine monte edebilirsiniz. 

Infrared Isıtıcı Özellikleri 

Havaların soğumasıyla birlikte kullanım alanları da artan infrared ısıtıcılar elektrik ile çalışan en popüler infrared ısıtıcı modelleri arasında yer almaktadır. İç mekanlarda tercih edilen infrared ısıtıcılar aynı zamanda dış mekanlarda da yaygın bir şekilde kullanılabilmektedir. Mekanların daha hızlı ve güvenilir bir şekilde ısıtılabilmesini sağlayan infrared teknolojili ısıtıcılar kızılötesi ışın teknolojisi ile çalışmaktadır.

Doğrudan kendi görebildiği alanları ısıtan bu tür ısıtıcı modelleri hızlı bir şekilde geçici olarak ısınmayı sağlar. Infrared ısıtıcı modelleri tasarruflu çalışma özelliklerine sahip olduğu için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Daha az enerji harcayarak daha yüksek verimlilik elde edebileceğiniz infrared ısıtıcılar genellikle kızılötesi ışın mantığı ile çalışmaktadır. Biçimsel olarak birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu modeller arasında ayaklı modeller, mini sobalar, duvara monte edilebilen modeller ve daha modern tasarıma sahip olan kule tipi modeller yer almaktadır.

Normal olarak üretilen standart infrared ısıtıcılar arasında önden üç ya da dört, üst kısımlardan iste tek tüğü olan şömine tipi ürünler de bulunmaktadır. Evlerde kullanıma uygun olan modeller markasına bağlı olarak güvenlik önlemi ve watt gibi özellikleriyle birbirinden ayrı özelliklere sahiptir.

Ayaklı olarak tasarlanan infrared ısıtıcılar ayarlanabilir bacak sistemine sahiptir. Evlerde ve işyerlerinde kullanıma uygun infrared ısıtıcıların aynı zamanda endüstriyel alanlarda da kullanılabilen modelleri bulunmaktadır. Isıyı mekan içerisinde yayma özelliğine sahip olan üstten gözenekli ısıtıcılar daha verimli bir şekilde ısıtıcılardan yararlanabilmenizi sağlar.

Infrared ıstıcılar arasında mini modeller de bulunmaktadır. Bu tür modeller taşınabilir yapıya sahip oldukları için genellikle kolay taşınabilir ürünler arayanlar ve ufak mekanlara sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ayaklı tasarımı ve taşıma kolu ile ilgi gören mini ısıtıcı modelleri kısa süre içerisinde ısınma ihtiyacınızı karşılayabilmenizi sağlar. Modern ve dekoratif tasarım stilleriyle dikkat çeken infrared ısıtıcılar içerisinde aynı zamanda dijital LCD ekranlar da bulunabilmektedir. 

Gelişmiş özellikleriyle tercih sebebi olan mini infrared ıstıcısı modelleri açma/kapama zamanlayıcısı gibi farklı özellikleri de içerisinde barındırmaktadır. Diğer ürün çeşitlerine göre portatif yapısıyla ilgi gören mini ısıtıcıları ufak mekanlarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde ısıtabilmek için sizler de tercih edebilirsiniz.

Duvara Monte Edilebilen ve Uzaktan Kumandalı Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Ürünler arasında en fazla tercih edilenlerden bir diğeri ise duvara monte edebileceğiniz ısıtıcı modelleridir. Uzaktan kumandalı da olabilen bu ürünler kolay bir şekilde duvarlara monte ederek kullanmaya başlayabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan duvara monte edilebilir elektrikli ısıtıcı modellerinin uzaktan kumandası sayesinde cihazınızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. İstenilen sıcaklık seviyesine ulaşıldığı zaman otomatik olarak kumandası sayesinde kontrol edebileceğiniz duvara monte edilebilir elektrikli ısıtıcı modeli portatif kullanımıyla dikkat çekmektedir.

Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan duvara monte edilebilir yapıdaki elektrikli ısıtıcıyı uzun yıllar boyunca farklı mekanlarınızda kullanmaya devam edebilirsiniz. Montaj işlemi ve kullanımı son derece kolay olan ürünlerin montajı hakkında teknik bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız bu konuda ekibimizden montaj ile ilgili teknik destek almayı da deneyebilirsiniz.

Elektrikli Isıtıcı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan elektrikli ısıtıcılar soğuktan korunmak için ihtiyaç duyulan en ideal ürünler arasında yer almaktadır. Sıcak havayı hızlı bir şekilde mekanlara yayabilen elektrikli ısıtıcılar arasında ısıtıcı fan modelleri de bulunmaktadır. Fiyat ve performans aralığı son derece geniş olan ürünler pek çok farklı kişinin ihtiyaçlarına çözüm sunabilmektedir.

Bütçe dostu olan ve dekoratif açıdan da son derece şık olan elektrikli ısıtıcılar işlevsel özellikleriyle dikkat çekmektedir. Klima modelleri ve kombi ile birlikte elektrikli radyatör modellerine göre kullanım kolaylığı sunabilen ürünler maliyet açısından da avantajlı duruma geçebilmenizi sağlar. Ofislerde çalışanlar için de performansa katkı sağlayabilen elektrikli ısıtıcılar ofisler dışında banyo, çocuk odası ve mutfak gibi farklı bölgelerde de yaygın bir şekilde kullanılabilmektedir. 

Fiyat seçenekleri son derece geniş olan elektrikli ısıtıcılar ortam sıcaklığının istenilen seviyelerde daha uzun süre kalabilmesine de destek olur. Isının stabil kalmasının gerektiği yerlerde yüksek enerji tüketimi ürünlerin bu özellikleri sayesinde engellenir. Bu durum aynı zamanda enerji tasarrufu elde edebilmenize de imkan tanımaktadır. Her biri dayanıklı malzemeler ile tasarlanan elektrikli ısıtıcılar çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Yüksek ısıya karşı dayanıklı olabilen elektrikli ısıtıcı modelleri portatif yapıları sayesinde istediğiniz bölgeye kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz ısıtıcılar arasında yer almaktadır.

Ser Rezistans Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Ser Rezistans güvencesiyle sahip olabileceğiniz elektrikli ısıtıcı modelleri arasında farklı çeşitler sizlere sunulmaktadır. Ekibimiz tüm ürünlerde olduğu gibi sizlere bu ürünler ile ilgili de hizmet öncesi ve sonrasında detaylı bir destek vermektedir. 

Doğru seçimleri gerçekleştirdiğiniz takdirde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz işlevsel özelliklere sahip olan elektrikli ısıtıcı modellerine sizler de sahip olabilirsiniz. Az yer kaplayan ve farklı kullanım alanlarında değerlendirilebilen ısıtıcıları evler dışında isterseniz ofislerde kullanabilir veya otel, restoran ve kafe gibi yerlerde de kullanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetinizi bir üst noktaya taşıyabileceğiniz elektrikli ısıtıcılar son derece güvenilir olan ısıtıcı modelleridir. Mekanları doğrudan ısıtan ve objeleri ısıtma yöntemiyle ısıtma işlemini gerçekleştirebilen elektrikli ısıtıcılar mekandaki havayı kullanmadıklarından dolayı havayı kurutmazlar. İnsan sağlığı için zararlı herhangi bir risk içermeyen ürünlerin kullanımı tüm mekanlar için güvenilirdir.

İstenilen sıcaklık derecelerine ulaşıldığı zaman ürünler otomatik olarak kapanarak güvenilir bir kullanım imkanını sizlere sunmaktadır. Tamamen otomatik olarak kullanabileceğiniz ürünleri isterseniz özel kumandaları ile birlikte de kullanabilirsiniz.

Dünya çapında yaygın bir şekilde kullanılan elektrikli ısıtıcı modelleriyle sizler de enerji tasarrufu elde ederek çalışmalarınıza hız kazandırabilir ve mekanlarınızın ısıtma ihtiyacını en doğru şekilde karşılayabilirsiniz.

İletişim Formu
Branda Yapıştırma Makinası
Branda kumaşlarının yapıştırılabilmesi için kullanılan branda yapıştırma makinası modeller...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza