Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Farklı alanlarda ısının üretimi tamamen elektrikli ısı izleyicilere bağlı olarak gelişmektedir. Özel teknolojilerin kullanıldığı bu alanlarda drenaj rezistansı modelleri büyük bir rol üstlenmektedir. Isıtıcı kablolar floropolimer dış kılıf ile yalıtımı sağlar. 300 dereceye kadar yüksek sıcaklık direnci olan drenaj rezistansı modelleri yüksek esnekliğe sahiptir. Kimyasal dirence de sahip olan ürünler uzun bir dayanıma ve kararlılığa sahiptir. En yüksek elektrik gücü drenaj rezistansları sayesinde elde edilebilmektedir.

Drenaj ısıtıcılar, esnek silikon malzemeler ile birlikte de üretilmektedir. Borulara ve kompleks yüzeylere de uygulanabilen drenaj ısıtıcı kablolar genellikle tek çıkışlıdır. Bu sebeple, çift elektrik çıkışının mümkün olmadığı alanlarda montaj ve değişim işlemleri daha kolay bir hal almaktadır.

Drenaj Rezistansı Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Kaliteli malzemelerden üretilen drenaj rezistansları maksimum 180 derecelik çalışma sıcaklığına sahiptir. Hermetik yapıları sayesinde su içerisine daldırılmaları mümkündür ve aynı zamanda yüksek nem oranına sahip olan mekanlarda da kullanılmaktadır.

Drenaj ısıtıcılar elektrikli ev aletleri veya soğutma endüstrilerinde kullanılmaktadır. Ayrıca donma veya sıcaklık bakımlarına karşı koruma gereken makinelerde de drenaj rezistanslarına ihtiyaç duyulmaktadır. Drenaj borularındaki sıvıların akışkanlığının sağlanması ve donmanın engellenebilmesi için de drenaj rezistanslarına ihtiyaç duyulur.

Ser Rezistans olarak sunduğumuz drenaj rezistansı çeşitlerine ve kablolarına ürün kataloglarımız arasından ulaşabilirsiniz. Özel ihtiyaçlarınıza göre farklı malzemelerden ürettiğimiz ürünleri Türkiye’nin tüm bölgelerine göndermekteyiz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza