Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Döküm rezistanslar vidalı, soketli, fişli ve yüksek ısıya dayanıklı olabilecek şekilde kablolu olarak da üretilebilmektedir. İşletmenizin istek ve ihtiyaçlarına göre su, yağ ve hava soğutmalı olarak da döküm rezistans modellerine erişebilirsiniz. Su soğutma uygulamaları, ısıtıcılar ve alaşımlı borular ile birlikte entegre bir şekilde çalışabilen rezistansları hava soğutma uygulamalarında da kullanabilirsiniz.

Hava soğutma uygulamalarında açılacak olan hava kanalları ile birlikte uyumlu olarak çalışabilen dayanıklı döküm rezistans modelleriyle ideal bir soğutma seviyesi elde edebilirsiniz.

Alüminyum dökümlü olarak da üretilen döküm rezistanslar ısıtılması istenen bölgeye homojen ve stabil bir şekilde sıcaklık iletir. Isıtıcılar, kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı şekilde üretilebilmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanan döküm rezistans modelleri aynı zamanda geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Döküm Rezistans

Uygun Fiyatlı Döküm Rezistans Modelleri

Döküm rezistansların farklı özelliklere sahip olan kablo çıkışlı modelleri bulunmaktadır. Rezistansların bütün aksamları yüksek ısıdaki ortamlarda aşınmayacak özelliklere sahiptir. Fiş, soket ve kablo kısımları uzun kullanım ömrüne sahip olabilecek şekilde üretilir.

Seçeceğiniz döküm rezistansları hangi ortamda kullanmak istiyorsanız, o ortama uygun bir rezistans modeli seçmelisiniz. Doğru ortam koşullarında kullanabileceğiniz rezistansları seçtiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz döküm rezistans modellerine göz atarak uygun fiyatlı şekilde döküm rezistanslara erişebilirsiniz. Ürünlerimiz aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olarak üretilmektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza