Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Çubuk termokupllar, iki farklı metal alaşımın uçlarının kaynaklanması ile oluşturulan sıcaklık ölçü elemanlarıdır. Kaynatılan noktalar sıcak nokta, açık kalan iki uç ise soğuk nokta olarak adlandırılır. Sıcak noktalar ile soğuk noktalar arasındaki sıcaklık farkından oluşan termokupllar mV değerlerinde gerilim üretirler.

Endüstriyel ortamlarda da kullanılan çubuk termokupl modelleri üretilmektedir. Pek çok farklı kullanım alanına ve sektöre hitap edebilen çubuk termokupllar bağlantı kafası, bağlantı klemensi, koruyucu tüp, eleman teli, primer ve flanş ile rekor gibi malzemelerden oluşurlar.

Çubuk Termokupl

Ser Rezistans Çubuk Termokupl Modelleri

Projelerinizde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz çubuk termokupl modelleri aynı zamanda çevre dostu olarak üretilmektedir. Çevreye karşı duyarlı olarak üretildikten sonra sizlere sunulan çubuk termokupllar enerji tasarruflu yapıları ile de dikkat çekerler. İşletmenizdeki enerji maliyetinizi optimum düzeylere getirebilmeniz konusunda sizlere yardımcı olan çubuk termokupl modelleri ile gözle görülür bir enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz çubuk termokupl modelleri daha güvenilir ve daha işlevsel çalışma alanları oluşturabilmenizi sağlar. İşlerinizin aksamadan hızlı bir şekilde tamamlanabilmesini sağlayan çubuk termokupl modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün marka, model ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ser Rezistans ürün yelpazesinde her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek çubuk termokupllar bulunmaktadır. Ürünlerin fiyatı ve teknik özellikleri için Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
PT100 Termokupl Elimko
Elektronik ısı ürünleri arasında en fazla tercih edilen devre elemanları arasında PT100’le...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza