Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Çift Rezistanslı Boru Kaynak Makinesi

Profesyonel kaynak çalışmalarında kullanabileceğiniz PPRC plastik boru kaynak makinesi modeli pratik kullanım özelliği ile önemli bir ihtiyacı karşılıyor. 3 adet pafta ucuna sahip olan ürün modelinin pafta uçları aynı anda makineye monte edilebiliyor. Sinyal lambası rezistansın devrede olup olmadığını sıcaklık kontrolü yapmaya gerek kalmadan anlamayı sağlıyor.

Patentli olan ergonomik tutamak tasarımı kaynak makinesine çok daha kolay bir şekilde hakim olmayı sağlıyor. Tutamak özel tasarımı sayesinde dar alanlarda rahatlıkla çalışma şansı sunarken aynı zamanda uzun süreli çalışmalarda performans kaybını önlemeye yardımcı oluyor.

Plastik boru kaynak makinesi modelinin özel yer ayağı bölümü de patentlidir. Yer ayağı herhangi bir yere çelik mengene ile sabitlenebilir.

Çift Rezistanslı PPRC Kaynak Makinesi

Set şeklinde kullanıma sunulan plastik boru kaynak makinesine 16 mm – 42 mm plastik boru makası da dahil. Aynı zamanda PPRC kaynak işlemi için gerekli olabilecek diğer malzemeler de set içerisinde bulunuyor. Pafta açma aparatı, şerit metre, 5 mm allen anahtar, 20 – 25 – 32 ve 40 pafta takımı set içerisinde mevcut.

Çift rezistanslı olarak dizayn edilen ürün kaynak işleminin daha hızlı tamamlanmasını sağlıyor. Ayrıca 1400 Watt gücü ile maksimum performans sunuyor. Özel taşıma çantası ihtiyacınız olacak malzemelerin tümünü kaynak makinesiyle birlikte rahatlıkla taşımanızı sağlayacak şekilde dizayn edildi. Malzemeler çanta içerisine sabitlenebiliyor ve birbirlerine zarar vermeden taşınabiliyor.

Kaynak Makinası Seti

  • Çelik Gövdeli Çanta.
  • Kaynak Makinası
  • 20-25-32-40 Pafta Takımı.
  • Boru Kesme Makası.
  • Şerit Metre.
  • Pafta Açma Aparatı.
  • 5 mm Allen Anahtar.
Benzer Ürünler
Online Mağaza