Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Cafeler insanların sosyal yaşantıları içerisinde en fazla tercih ettikleri alanlar arasında yer almaktadır. Cafeler genel olarak geniş bir alan üzerine inşa edilen bölgelerdir. Bu yüzden cafelerin ısıtılması için özel ısıtma ürünlerine ihtiyaç duyulabilmektedir. Cafe tipi ısıtıcı modelleri bu noktada ön plana çıkmaktadır.

Ser Rezistans olarak geliştirmekte olduğumuz infrared cafe tipi ısıtıcı modellerimiz sizlere mekanlarınızı ısıtma konusunda kalıcı çözümler sunar. Geniş bir ısıtma menziline sahip olan Ser Rezistans cafe tipi ısıtıcı modelleri sayesinde cafelerinizi olduğundan daha sıcak ve samimi bir atmosfere büründürebilirsiniz.

Soğuk kış aylarında cafelerinizi sıcak tutmanızı sağlayan infrared ısıtıcı modellerimiz havayı hiçbir şekilde kurutmadan çalışır. Ayrıca baş ağrısı gibi sık yaşanan sorunlar da cafe tipi ısıtıcı modellerimizde yaşanmamaktadır. Bu durum müşterilerinizin cafenizde daha keyifli ve uzun vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Uzaktan Kumandalı Cafe Tipi Isıtıcılar

Cafe ısıtma sistemleri arasından seçim yapmak istiyorsanız enerji tasarruflu olan modelleri seçmelisiniz. Cafelerde uzun süre boyunca açık kalacak olan cafe tipi ısıtıcıları enerji tasarruflu olarak seçtiğiniz zaman enerji maliyetinizde yüksek bir kar oranı elde edebilirsiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz cafe tipi ısıtıcı modellerimizin tamamı enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Cafelerinizin ısıtılması için geliştirdiğimiz infrared ısıtıcı ürünlerimiz uzaktan kumandalıdır. Böylelikle istediğiniz ısı ayarını uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz. Ayrıca istenilen sıcaklık seviyesine ulaşıldığı zaman ürünlerimiz otomatik olarak kapanabilmektedir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza