Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Sosyal yaşam alanları arasında en çok tercih edilenlerden birisi da cafe ve restauraunt gibi bölgeler. Genellikle geniş bir alan üzerine kurulu olan kafelerde ısıtma da büyüklüğe doğru orantılı olacak şekilde giderek zorlaşabiliyor. Alanların geniş olması ısıtma sistemlerinin yetersiz kalmasına yol açabildiği gibi aynı zamanda enerji tüketiminin de artmasına yol açıyor. Enerji tüketiminin artması ise işletmeler için ek bir bütçe gerektiriyor.

Ser Rezistans olarak biz de geliştirdiğimiz infrared ısıtıcılarımız ile kafelerde ısıtma sistemleri konusunda kalıcı çözümler getiriyoruz. Geniş bir ısıtma menzili olan Ser markalı infrared ısıtıcılar sayesinde cafeler artık çok daha sıcak ve çok daha yaşanılabilir alanlar haline geliyor. Objeleri doğrudan ısıtabilme prensibiyle çalışan kafe ısıtma sistemleri müşterilerinizin keyifli bir şekilde mekanlarınızda daha uzun bir şekilde vakit geçirebilmesini de sağlıyor.

Soğuk kış günlerinde kafeleri sıcacık tutmayı başaran Ser Rezistans İnfrared Isıtıcılar ve cafe ısıtıcı modelleri havayı kurutmaz ve baş ağrısı yapmaz. Havayı kurutan ve baş ağrısı yapan ısıtma çözümlerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi takdirde müşterileriniz kafenizde fazla vakit geçirmek istemeyecek ve zamanla kalıcı müşterilerinizden de olabileceksiniz. Bu açıdan Ser Rezistans İnfrared Isıtma Çözümleri size sıcaklığı ve kalıcı müşterileri vaat etmektedir.

Enerji Tasarruflu Cafe Isıtma Sistemleri

Cafe için ısıtma sistemleri arasında tercih yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan bir diğeri de enerji tasarrufu olmalıdır. Uzun süre boyunca açık kalacak olan kafelerdeki ısıtma sistemleri eğer enerji tasarrufu sağlamaz ise enerji maliyetleri açısından sizin için büyük bir sorun haline gelebilir. Ser Rezistans infraredler enerji dostu ürünlerdir. Kafe ısıtma sistemlerinin otomatik olarak açılabilen ve kapanabilen modellerini sizlere sunarak mekanlarınızın istenilen ısı seviyesine ulaşmasından sonra ürünlerin otomatik olarak kapatılabilmesi imkanından yararlanabilmenizi sağlıyoruz.

Cafe için ısıtma sistemleri arasında yer alan infrared ısıtıcılarımız uzaktan kumandalı olup, zaman ayarına da sahiptir. İstediğiniz süre boyunca çalışır ve zamanlandığı dakikada otomatik olarak kapanır. Üstelik üzerinde yer alan termostat kontrolü ile istenilen sıcaklık seviyesine geldiği anda kendisini kapatabilir. Bu açıdan da enerji dostu olduğunu söylememiz mümkün.

Kafelerde açık alan ve kapalı alanlar için harika bir ısıtma çözümü sunan Ser İnfrared Isıtıcılar ile tanışmaya hazır mısınız? Uygun fiyatlar eşliğinde ürüne hemen sahip olmak isterseniz bize iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

ortam-isiticilari.jpg

restoran-isiticilari.jpg

infrared-isiticlari.jpg

infrared-isitici-modelleri.JPG

ic-mekan-ortam-isiticilari.jpg

cafe-infrared-isiticlar.jpg

Plastik ekstruder rezistansları incelediğimiz yazımıza göz atarak plastik ekstruder rezistansları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza