Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Açık alanlarda yer alan boru hatlarının soğuktan ve donmadan dolayı kırılma ve çatlamalara maruz kalması en sık rastlanan sorunlar arasındadır. Bu sorunlar soğutma kulesi boruları, ve armatürlerinde de ortaya çıkabilmektedir. Kırılma ve çatlama sorunları işletmelerin üretim sürecini sıkıntıya sokabilirken aynı zamanda maliyetlerini de yükseltebilmektedir.

Gelişen yeni teknolojiler sayesinde ise borulardaki donmanın önlenebilmesi mümkündür. Borular donma önlemek için rezistans modellerini kullandığınız zaman borulardaki donma problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Elektrikli ısıtıcı kablolar ile birlikte kullanılan bu yöntem sayesinde boru hatlarınızı istenilen sıcaklık seviyesinde tutabilirsiniz. Boru içerisindeki akışın devam etmesi ve donmanın engellenebilmesi için yararlanabileceğiniz rezistanslar az enerji tüketimi ile maksimum verimlilik elde edebilmenizi sağlar.

Borular Donma Önlemek için Rezistans

Enerji Tasarruflu ve Güvenilir Rezistans Modelleri

Boru donma koruma sistemi oluşturduğunuz zaman sıcaklık seviyelerini belirlediğiniz şekilde sabit tutabilirsiniz. Borulardaki koruma kabloları, boru içinde ve dışında da kullanılabilen kablolardır. Harici mekanlarda, toprak altında veya toprak üstündeki borularda da borular donma önlemek için rezistans modellerini kullanabilirsiniz.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz rezistans modelleri arasında her kişinin bütçesine hitap edebilecek farklı modeller yer almaktadır. Her biri farklı kullanım alanına sahip olan rezistanslar boru içerisindeki sabit akışın sürekli olarak devam etmesini sağlar. Bakım ve tamir masraflarının da önleyebileceğiniz rezistanslar sayesinde bütçenizden de tasarruf etmeye başlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza