Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Bimetal Termostat

Pek çok farklı sektör içerisinde yoğun bir şekilde ihtiyaç duyulan bimetal termostat ürünleri, genleşme katsayısı düşük olan çubuklar ile genleşme katsayısı yüksek olan tüpün uç kısımlarının birleşmesi ile oluşmaktadır. Peki bimetal termostat nedir ve hangi alanlarda kullanılır?

Tüp üzerindeki kısalmalar serbest uçların hareket etmesine ve vananın ya da elektrik düğmesinin kapanmasına yol açar. Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde ve boyutlarda da üretilebilen bimetal termostatları seçerken son derece dikkatli davranmanız gerekebilir.

Güvenilir Bimetal Termostat Ürünleri

Güvenilir olmayan ürünleri seçtiğiniz zaman ürünlerin kısa süre içerisinde kullanılamaz hale gelmesi gibi sorunlar ile karşılaşabilir ve aynı zamanda ürünleri kullandığınız sistemlerin de arızalanmasına yol açabilirsiniz. Bi metal termostat ürünlerini sizlere Ser Rezistans olarak en güvenilir ve en ekonomik fiyatlar eşliğinde sunmaktayız.

Günümüzde pek çok farklı firmanın ihtiyaç duyduğu termostat ürünlerine güvenilir şekilde sahip olmak istiyorsanız ve termostatlarınızı ilk günkü gibi kullanmak istiyorsanız bu kategorimizde yer alan ürünlere göz atabilirsiniz.

Montajı son derece kolay olan bimetal termostatları kendi başınıza monte etmek istiyorsanız ve montaj konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız profesyonel destek almanız gerekebilir. Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz bimetal termostatlar sayesinde işletmenizde optimum maliyet elde edebilirsiniz.

Online Mağaza