Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Rezistanslar birçok farklı makine ve cihazda bulunan elektrik akımını ısı enerjisine kısa sürede çevirme özelliğine sahip olan parçalardır. Bu önemli parçaların arızalanması ise ürünün kullanılamaz hale dönüşmesine sebep olduğu için son derece önemli ve makine için hayati parça olarak ifade edilebilir. Farklı çeşitlere sahip olan rezistanslar farklı cihazlar ve kullanım amaçlarına göre üretiliyor. Benmari rezistans da özel olarak üretilen bir tür olup yemekhane ısıtıcıları gibi cihazlarda kullanımına şahit olabilirsiniz. Benmari rezistans kullanılacak olan makine ya da cihaza göre belli özelliklere sahip olarak üretilip bozulması durumunda aynı özelliğe sahip olan ürünün kullanılması gerekir.

Benmari Rezistans ve Çeşitleri Nelerdir?

Rezistans üretiminde rezistansın kullanılacağı cihaza göre farklı üretimlere yer verilir. Su ısıtıcısının rezistansının özellikleri ile genel olarak havayı ısıtan rezistansın özellikleri aynı değildir. Benmari ısıtıcı modelleri diğer rezistanslardan farklı olmak ile birlikte kendi içinde de farklı şekillerde kategorilere ayrılır. Benmari çeşitleri olarak sizlere geniş bir kategoride ürün sunmaktayız. Ürün çeşitlerimiz arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınıza göre hareket etmeniz yeterlidir.

Benmari çeşitleri arasından seçim yaparken aklınıza herhangi bir soru takılırsa ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere en uygun olan ürünleri analiz ettikten sonra ihtiyaçlarınıza uygun rezistans çeşitlerini sunar.

Her türlü sulu ortamda çalışma özelliğine sahip olan benmari rezistans, uzunluk ve şekil olarak farklılıklara sahip olmakla beraber farklı kilo watt değerlerine de sahiptir. Benmari rezistansları dayanıklı yapıları ile ön plana çıkan ve aynı zamanda çevre dostu olarak üretilen rezistanslardır. Uzun yıllar kullanıma uygun olan benmari rezistanslar enerji tasarruflu yapıları ile sizlere bütçe tasarrufu da sunar. Kısa sürede ısıyı yayabilen ve minimum enerji tüketerek bu işlevini yerine getiren benmari rezistanslar ile işletmenizin enerji maliyetinde gözle görülür bir tasarruf elde edebilirsiniz.

doner-ocak-rezistanslari.png ozel-imalat-serpantinli-rezistanslar.png  bulasik-makinesi-rezistanslari.png firin-rezistanslari.png 

acik-bufe-rezistanslari.png  spiral serpantinli rezistanslar

Benmari Rezistans Fiyatları

Ser Rezistans sizlere benmari rezistansın yanı sıra daha birçok rezistans çeşidini bulabileceğiniz geniş bir liste sunuyor. Rezistans çeşitleri listesi içinde yer alan ürünlerin yanı sıra imalatınıza özel olarak tasarlanıp üretilmesini arzu ettiğiniz rezistans tasarımı var ise de imalatı yapılarak tarafınıza sunulur.

Benmari rezistans fiyatları ürünlerin teknik özellikleri, modeli ve markası gibi farklı detaylara bağlı olarak değişebilir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz benmari rezistansların fiyatları genellikle ekonomik seçeneklere sahiptir. En ekonomik fiyatlar eşliğinde sizlere sunduğumuz benmari rezistanslar aynı zamanda kaliteli üretime sahip olan ürünlerdir.

Ser Rezistans güvencesi ile sizlere sunulan benmari rezistansları inceleyerek kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olan modelleri sizler de seçebilirsiniz. Siparişleriniz, ürün teknik özellikleri ve teslimat tarihlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza