Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Bakır rezistanslar, ısı enerjisinin elde edileceği alanlarda ihtiyaç duyulan ürünler arasında yer almaktadır. Elektrik enerjisini üzerine depolayan rezistanslar kısa süre içerisinde elektrik enerjilerini ısıya çevirebilmektedir. Bakır rezistans modelleri, yüksek seviyedeki ısıya ihtiyaç duyulan çalışma ortamlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Bakır rezistanslar paslanmaz özelliklere sahiptir.

Uzun süre boyunca herhangi bir arıza yapmadan kullanabileceğiniz bakır rezistanslar farklı sektörler içerisinde kullanılmaktadır. Bu sektörler içerisinde aynı zamanda endüstriyel alanlarda üretim faaliyetlerini sürdüren farklı firmalar da bulunmaktadır. Elektrikli ev aletlerinin içerisinde de günümüzde kullanılmaya başlanan bu rezistanslar çamaşır makineleri, tost makineleri ve kahve makineleri gibi farklı sistemler içerisinde yer alır.

Bakır Rezistans

Bakır Rezistanslar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Elektrik akımına ve ısıya karşı dirençli olan bakır rezistanslar, yüksek direnç seviyelerine sahiptir. Dirençli yapıları sayesinde üretim aşamasında ve cihazların çalıştığı aşamalarda bu rezistanslar yüksek bir verimlilik sağlar. İş ilerleyişinin daha pratik ve güvenilir olmasını sağlayan bakır rezistans modelleri termometreler, cam ısıtıcıları ve birtakım farklı plakalar içerisinde de kendisine yer bulabilmektedir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı kullanım alanlarında karşımıza çıkan rezistanslar, işletmenizdeki enerji maliyetinizi düşürebilmenizi sağlar. Enerji verimliliği konusunda kullanıcılara büyük bir avantaj sağlayabilen bakır rezistanslar, doğru şekilde seçildiği zaman kullanım alanlarında uzun yıllar boyunca çalışabilen rezistans türleridir.

Bakır rezistansların montajı da son derece kolaydır. Ancak montaj konusunda bilginiz yok ise, doğru bir montaj yapılabilmesi için profesyonellerden destek almanız gerekebilir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza