Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Autonics Tcn4h-24r
Autonics Tcn4h-24r
Autonics Tcn4h-24r

Autonics markası dijital termostat üretiminde lider olmak ile beraber hassas ölçüme sahip olan seçimler ile de kullanım alanında avantaj elde edebilirsiniz. Hassas ölçümün yanı sıra ekonomik fiyat seçeneği ile satışa sunulan dijital termostatlar aynı zamanda farklı serilere sahip olarak sunuluyor.

Autonics Tcn4h-24r dijital termostatları 48 x 96 mm boyutlarına sahip olup 110 - 220 VAC güç kaynağı ile çalışmaktadır. Çift ekrana sahip olarak üretimi yapılan Autonics Tcn4h-24r ürününe sahip olarak hassas ölçüm özelliklerinden yararlanarak avantaj elde edebilirsiniz. Isı kontrol cihazları arasında yer alan Autonics Tcn4h-24r ürünü aynı zamana Röle + SSR ( AC / DC güç ), Röle + SSRP (AC güç ) kontrol çıkışına sahiptir.

Autonics Tcn4h-24r ürününe sahip olarak kullanım alanınızda avantaj elde edebilirsiniz. Ürün satın alma işleminizde güvenli bir işleme yer vermek için ise Ser Rezistans firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ser Rezistans firması müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek Autonics Tcn4h-24r ürünü kolaylıkla ve hızla sipariş vererek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza