Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Masa altı ısıtma sistemleri pek çok farklı sektörde kullanılmakta olan yeni nesil sayılabilecek bir ısıtma teknolojisidir. Cafe ve restoran gibi alanlarda daha sık kullanılan masa altı ısıtma sistemlerinin güvenilir ve sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için ise uygun bir alttan ısıtmalı masa rezistansı ihtiyacı vardır.

Alttan ısıtmalı masalarda aynı zamanda düşük bir maliyet de söz konusudur. Ancak kullanacağınız alttan ısıtmalı masa rezistansının kalitesi, ısınma işleminin ve maliyetin optimum düzeylerde olması için son derece önemlidir.

Düşük Maliyet ve Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı

Düşük sarfiyatlı, verimli ve insan sağlığını tehlikeye atmadan kullanabileceğiniz bu sistemler için dizayn edilmiş olan rezistans modellerimiz 1. sınıf kalitedeki malzemelere sahiptir. LPG ile çalışan sistemlere göre daha verimli bir ortam sağlayan sistemler için üretilen masa altı ısıtma rezistanslarımız uygun fiyat seçeneklerine de sahiptir.

Yatırım maliyetinizi düşük tutarak rezistans ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve dilediğiniz ürünü ihtiyaçlarınıza yönelik bir şekilde satın alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza