Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Altın Reflektörlü Hızlı Orta Dalga İnfrared

Altın reflektörlü hızlı orta dalga infraredler Ser Rezistans’ın en fazla tercih edilen infrared teknolojili ürünleri arasında yer alıyor. Yüksek ısıtma gücüne sahip olan bu ürünler hızlı bir şekilde reaksiyona giren ürünlerdir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde kapanabildikleri için de enerji tasarrufu sağlayabileceğiniz altın reflektörlü hızlı orta dalga infraredler sayesinde enerji maliyetinizi optimum seviyelere getirebilirsiniz.

Yüksek radyasyon sayesinde hızlı bir şekilde sıcaklığı yayan infrared ürünler tamamen güvenilir ürünlerdir. Cisimleri doğrudan ısıtan ve ortam havasını ısıtma için kullanmayan infraredler kısa dalga yayan ısıtıcılardan çıkan ışınların daha üst seviyesini sizlere sunarlar. Verimlilik açısından kısa dalga ürünlere göre daha üst düzey bir performans elde edebilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Altın Reflektörlü Hızlı Orta Dalga Infrared

Tüp kısımlarının içerisindeki teller ve argon gazları çalışma saatlerini de uzatmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz altın reflektörlü hızlı orta dalga infraredleri ek bir bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabilirsiniz. Altın reflektör ile kaplanan ürünler çevresel faktörlere karşı da dayanıklı olabilen ürünlerdir. Standart ölçülerde üretilen altın reflektörlü hızlı orta dalga infraredleri dilerseniz ihtiyaçlarınıza özel olarak da arzu ettiğiniz ölçüler de ürettirebilirsiniz.

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz altın reflektörlü hızlı orta dalga infraredlerin fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilmektedir. Ürün fiyatları ve özellikleri için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Mağaza