Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

uzaktan-kumandali-infrared.jpgDondurucu derecelere ulaşabilen soğuk havaların geldiği kış aylarında mekanlarınızı etkili bir şekilde ısıtabilmek için alternatif ısıtma sistemleri deneyebilirsiniz. Kapalı mekanlar başta olmak üzere tüm mekanların ısınma sorununu çözebilecek ürünlerimiz ile sizlere Ser Rezistans olarak hizmet sunmaktayız. İşletme sahiplerinin yanında alternatif ısıtma sistemlerimiz ile yer almaya özen gösteriyoruz.

Alternatif ısıtma sistemlerimiz arasında en fazla tercih edilen ve en fazla ilgi gören ürünlerimiz arasında Infrared ısıtıcılar yer alıyor. Açık havalarda geniş ve uzun bir ısıtma kapasitesine sahip olan Infrared ürünler, mekanınızdaki havayı kurutmadan ve herhangi bir şekilde baş ağrısına yol açmadan mekanlarınızı ısıtabileceğiniz ürünlerdir. Isıtıcı ürünlerimizi geliştirirken her zaman insan sağlığını ön planda tutarak hareket etmekteyiz. Bu sebeple ürünlerimizde hiçbir şekilde baş ağrısı sorunu ortaya çıkmamaktadır.

Ufo olarak da adlandırılan Infrared ısıtıcılar, Infrared teknolojisinden yararlanılarak üretilmektedir. Bu teknolojide ısıtıcıdan gelen ışığın değdiği tüm objeler ısınmaya başlar. Ekonomik olan bir başka alternatif ısıtma sistemi Quartz tipi ısıtma sistemi ile aynı çalışma mekaniklerine sahiptir.

Açık alanlarda da istediğiniz tüm ısı dengesini sağlayabileceğiniz ürünlerimiz istenildiği zaman kendisini otomatik olarak kapatabilecek mekanizmalara sahiptir. İstediğiniz süre boyunca tercih ettiğiniz ayarlarda çalışan alternatif ısıtma sistemleri arasındaki Infrared ısıtıcılarımız istediğiniz dakikada kendisini kapatabilmektedir.

Özel olarak üretilebilen ve her mekana uyum sağlayabilen alternatif ısıtma sistemlerimiz aynı zamanda uzaktan kumanda ile yönetilebilen ürünlerdir.

[galerimodulstart]

ortam-isiticilari.jpg

restoran-isiticilari.jpg

cafe-ortam-isiticlari.jpg

infrared-isiticlari.jpg

infrared-isitici-modelleri.JPG

ic-mekan-ortam-isiticilari.jpg

Kış bahçesi ısıtma sistemleri yazımıza göz atarak kış bahçelerinizi hayal ettiğiniz gibi dekore edebilir ve güven altına alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza