Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ev ve iş yeri gibi alanlarda sıcak su temini ciddi bir ihtiyaç halindedir. Sıcak suyun elde edilmesini sağlayan su ısıtıcı modellerini güvenilir bir şekilde seçtiğiniz zaman yıllar boyunca sıkıntı yaşamadan çalıştırabilirsiniz. Temel ihtiyaçlar arasında yer alan sıcak su, su ısıtıcı rezistanslar sayesinde elde edilir. Rezistans modelleri elektrik enerjisinden gücünü alarak çalışmaktadır.

Rezistanslar aynı zamanda enerji tasarruflu olarak da kullanabileceğiniz en özel ürünler arasında yer almaktadır. Minimum enerji tüketimi ile maksimum enerji verimliliği elde edebileceğiniz rezistanslar günümüzde kullandığımız pek çok farklı cihaz içerisinde yer almaktadır. 

Gündelik hayatımızın neredeyse her alanında karşılaştığımız gizli kahramanlardan olan rezistanslar akvaryumlarda da sık sık tercih edilmektedir. Akvaryumların daha güvenilir ve işlevsel bir şekilde çalışabilmesi için tercih edilen akvaryum rezistansları aynı zamanda akvaryum ısıtıcısı olarak da adlandırılmaktadır. Akvaryumlarda yaşamını sürdüren canlılar için kritik bir öneme sahip olan akvaryum ısıtıcılarıyla sizler de hayvanların daha güvenilir bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmelerine imkan tanıyabilirsiniz. 

Rezistanslar gerektiği zaman otomatik olarak kullanabilen özel ürünler arasında bulunmaktadır. Elde edilecek olan ısı seviyelerine gelindiği zaman kendisini otomatik olarak kapatabilen rezistanslar sayesinde güvenilir bir şekilde ortam ısıları ayarlanabilmektedir. Pek çok farklı sektörde pek çok farklı cihaz için ihtiyaç duyulan rezistanslar aynı zamanda akvaryumlarda da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Akvaryumlar son derece hassas bir şekilde ısıtılması gereken ortamlardır. Bu ortamları ısıtırken seçeceğiniz rezistansların kaliteli ve güvenilir olmasına ekstra özen göstermelisiniz.

Akvaryumunuzun içerisinde güçlü bir sistem oluşabilmesini sağlayan ve beslediğiniz balıkların güvenilir bir şekilde gelişebilmelerini sağlayabilen rezistanslara Ser Rezistans güvencesiyle sizler de sahip olabilirsiniz. Her biri farklı akvaryum sistemleri için tasarlanan akvaryum ıstııcı modelleri akvaryumun camlarına da monte edilebilmektedir.

Montaj işlemi son derece kolay olan akvaryum ısıtıcısı modelleri akvaryum suyunun doğru şekilde ısınabilmesini sağlar. İstenilen sıcaklık seviyelerine hızlı bir şekilde erişilebilmesini sağlayan akvaryumlar için özel olarak geliştirilen rezistanslar güvenilir ekipmanlara sahip olan rezistanslar arasında yer almaktadır.

Enerji Tasarruflu Akvaryum Isıtıcıları

Enerji tasarrufu elde edebilmeniz için otomatik olarak çalışabilen akvaryum rezistansları ve ısıtıcıları elde edilmesi hedeflenen sıcaklık seviyelerine ulaşıldığı zaman otomatik olarak kapanmaktadır. Böylelikle daha güvenilir akvaryumlar elde edilirken aynı zamanda enerji tasarrufu da elde edilebilmektedir. Su sıcaklığı akvaryumlar içerisinde değişken olabilmektedir.

Su sıcaklığının sürekli olarak değişmesi mevsim faktörleriyle ve mekan faktörlerine bağlı olarak da değişkenlik gösterebilmektedir. Akvaryum içerisindeki ideal sıcaklık derecelerinin elde edilebilmesi için ise mutlaka rezistanslardan destek alınması tavsiye edilmektedir. Akvaryum ısıtıcıları cam tüp şeklinde de üretilebilmektedir. 

Akvaryum rezistansları ve ısıtıcıları arasında farklı kullanım alanlarına ve akvaryum çeşitlerine uyum sağlayabilecek olan seçenekler yer almaktadır. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen ve çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan akvaryum ısıtıcıları ısı değerinin sabit kalmasını sağlar. Sudaki ısı ideal seviyelere ulaştığı zaman rezistanslar otomatik olarak kapanabilmektedir.

Özel olarak üretilen ısıtıcılar küçük, orta ve büyük akvaryum çeşitleri için ayrı ayrı üretilmektedir. Aynı zamanda bu ısıtıcılar arasında bütün akvaryum boyutları için uygun olabilecek farklı üretime sahip olan modeller de bulunmaktadır. Küçük boyutlu akvaryumlar için tasarlanan ısıtıcılar 10 litre kapasiteli olan akvaryumlar için özel olarak üretilmektedir. Daha büyük hacimli olan akvaryumlar için üretilen ısıtıcılar ise 150 litre ile 200 litre arasındaki hacme sahip akvaryumlar için uygundur. 

Hassas ve güvenilir olarak çalışabilen sistemlerde açma ve kapama tuşları için özel gösterge ışıkları da yer almaktadır. Isıtıcı modelleri uluslararası güvenlik standartlarına uyumludur.

Üretimleri son derece hassas bir şekilde yapılan akvaryum ısıtıcılarını monte etmek isterseniz ve bu konuda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız profesyonel destek alabilirsiniz. Elektrik enerjisiyle çalışan ısıtıcıların kablo uzunlukları standart boyutlarda üretilebildiği gibi aynı zamanda kişiye özel olarak da farklı uzunluklarda tasarlanabilmektedir.

Kolay Monte Edilebilir Isıtıcılar

Isıtıcılar üst kısımda yer alan ve modele göre değişebilen bölümlerinden monte edilebilmektedir. Isıtıcıların sıcaklık derecesini ayarladıktan sonra ısıtıcının suyu ısıtmasını bekleyebilirsiniz. İdeal ısı seviyesine gelmesini sağladığınız akvaryumunuzu güvenilir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Balıklarınız ya da diğer su da yaşayan canlılarınızı yaşatmaya akvaryum ısıtıcıları sayesinde başlayabilirsiniz. Özellikle havaların soğuk olduğu kış aylarında olumsuz hava şartlarında ısıtılması son derece zor olan bu ortamlarda ısıtmaya bağlı sorunları yaşamamak ve hayvanların ölmesine yol açmamak için ısıtıcılardan yararlanabilirsiniz.

Su ısıtıcıları suyu ısıtma işlemi esnasında suyun istenilen sıcaklığa gelmesinden sonra ısıtma işlemine devam etmez. Otomatik olarak ısı seviyelerini tespit edebilen su ısıtıcıları mevcut olan ısıyı hassas bir şekilde koruyabilecek en özel mekaniklere sahiptir. Isının stabil bir şekilde akvaryum içerisinde kalabilmesini sağlayan akvaryum ısıtıcının ev ortamlarında yaygın kullanımı söz konusudur. Ancak işyerlerinde ve ofislerde de akvaryum ısıtıcılarına ihtiyaç duyulabilmektedir.

Genel olarak akvaryum su sıcaklığının 18 ile 34 derece arasında olması gerektiği bilinmektedir. Otomatik olarak su ısıtma seviyesine gelindiği zaman su ısıtıcıları sizlere uyarı ikaz lambası ile işaret verir. Isıtma işlemi sona erdiği zaman ikaz lambaları da sönmeye başlar. Hassas ve otomatik thermostat sistemlerine sahip olan akvaryum ısıtıcıları sayesinde akvaryumlarınızı keyifli bir şekilde izleyebilir ve su da yaşayan hayvanlarınızın güvenilir bir ortamda yaşamlarını sürdürdüğünden emin olabilirsiniz. 

Isıtıcıların su değiştirilme işlemi esnasında mutlaka çıkartılması gerekmektedir. Isıtıcının su içerisinden çıkartılması temizlik işleminden önce uygulanmalıdır. Suyu temizledikten sonra ise hemen harekete geçilmemelidir ve en az 15 dakika boyunca akvaryum ısıtıcısı su içerisinde bekletilmelidir. Bu detaylara dikkat etmeden akvaryum ısıtıcılarınızı kullanırsanız ürünlerde bozulmalar meydana gelebilmektedir. 

Bu tür detaylara dikkat ettiğiniz takdirde su ısıtıcılarını uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Her biri uzun yıllar boyunca kullanılabilecek şekilde dizayn edilen akvaryum ısıtıcıları arasında her kişinin ihtiyaç duyabileceği profesyonel şekilde dizayn edilen modeller bulunmaktadır. 

Yalnızca balıklar için kullanılmayan akvaryumlar aynı zamanda sürüngen cinsi hayvanların da barındıkları özel alanlar arasında yer almaktadır. Su kaplumbağaları ve iguanalar gibi pek çok farklı türde hayvanın yaşamını sürdürdüğü akvaryumları daha güvenilir hale getirebilmek ve ideal ısı seviyelerine ulaştırabilmek isterseniz akvaryum ısıtıcılarını kullanabilirsiniz. Hayvanlar için herhangi bir zararlı madde içermeyen ve sağlık sorununa yol açmayan akvaryum ısıtıcıları aynı zamanda geniş akvaryum boyutlarıyla da uyumlu olabilecek şekilde üretilmektedir.

Akvaryum Isıtıcısı Çeşitleri 

Akvaryum ısıtıcıları arasında manuel akvaryum ısıtıcısı modelleri de bulunmaktadır. Manuel çalışma sistemine sahip olan ve gelişmiş mekanikleri ile dikkat çeken manuel akvaryum ısıtıcıları geniş kullanım alanlarıyla dikkat çekmektedir. Suyun sıcaklığını otomatik olarak algılayabilen akvaryum ısıtıcıları ısı değişimlerinden etkilenmemektedir. Isıtıcı modellerini inceleyerek sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek seçeneklere göz atabilirsiniz. Geniş kullanım alanları ve pratik kullanımlarıyla tercih edilen akvaryum ısıtıcıları istenilen sıcaklığa hızlı bir şekilde erişilebilmesini sağlar.

Filtre içi akvaryum ısıtıcıları da bir diğer popüler akvaryum ısıtıcısı arasındadır. Farklı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretebileceğiniz filtre içi akvaryum ıstıcısı modelleriyle güvenilir akvaryumlar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Dekoratif olarak da şık bir duruşa sahip olan akvaryum rezistansları dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır. 

Eheim Jager gibi dünyaca ünlü markaların akvaryum ısıtıcılarını da sizlere sunan Ser Rezistans sayesinde sahip olabileceğiniz akvaryum ısıtıcılarıyla akvaryum keyfinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Akvaryumlarda da ihtiyaç duyulan sıcak suyun elde edilebilmesi için akvaryum ısıtıcı gerekir. Bu ısıtıcıların seçimi konusunda ise bazı özel detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Isıtıcılar elektrik ile çalıştığından ve akvaryumların içerisinde su ile temas halinde olacağından dolayı kaliteli bir şekilde seçilmelidir. 

Akvaryum ısıtıcısı modellerinin kaliteli olarak seçilmesi aynı zamanda akvaryum içerisinde yer alan balıkların sağlığı açısından da son derece önemlidir. Seçim esnasında dikkat edilmesi gereken en temel detaylar arasında firma seçimleri yer almaktadır. Firmalar arasından seçim yaparken her zaman güvenilir hizmet sunan firmalara öncelik vermelisiniz. Aynı zamanda firmaların müşterileri tarafından olumlu geri dönüş almış olmasına da dikkat etmelisiniz. 

Bu detaylara dikkat ettiğiniz zaman uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz akvaryum ısıtıcısı modellerine sahip olabilirsiniz. Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olan akvaryum ısıtıcıları aynı zamanda çizilmelere ve darbelere karşı da dayanıklıdır. Bu durum montaj esnasında yaşanabilecek olan sorunların önüne geçilebilmesi açısından son derece önemlidir. Montajı son derece kolay olan akvaryum ısıtıcıları sayesinde sizler de dekoratif açıdan da avantajlı duruma geçebilir ve akvaryumlarınızın işlevsel özelliklere sahip olabilmesini sağlayabilirsiniz.

Daldırma türü rezistanslardan olan bu ısıtıcılar, sıvıyı ısıtmak için kullanılan direnç sahibi ısıtıcılar arasındadır. Güvenliği sağlayabilmek için ısıtılan sıvının elektrolizini önleyebilmek için elektrik yalıtımı mevcuttur. Pek çok farklı uygulama içerisinde sıcaklığın korunabilmesi için termostatlardan yardım alınır. Su kazanları ve akvaryum ısıtıcıları daldırma tip rezistanslar arasında yer alır.

Uygun Fiyatlı Akvaryum Isıtıcı Modelleri

Dalgıç rezistanslar sabit su ile sürekli olarak temas elinde kaldığı zaman ısının genleşmesi ve büzülmesi kireç ve pasın kırılarak kabın içerisine düşmesine yol açar. Bu sebeple gizli rezistans olarak adlandırılan akvaryum ısıtıcı modellerinin tercih edilmesi gerekir. Gizli rezistans modelleri ev ve işyerlerinde yer alan akvaryumlar için son derece uygun olabilecek olan rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Ofislerde de kullanımı yaygın olan gizli rezistans modelleri sayesinde sizler de ekonomik bir şekilde akvaryumlarınızı ısıtmaya başlayabilirsiniz.

Su ısıtıcı sistemleri kaliteli malzemelerden üretildikleri zaman uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunarlar. Bu sistemler pek çok farklı akvaryum içerisinde kullanılabilmektedir. Akvaryumunuzun boyutlarını seçim esnasında göz önünde bulundurmalısınız.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz akvaryum ısıtıcı modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Rezistanslarımız aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olarak üretilerek sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Fiyatlandırmalar yapılırken ürünlerin teknik özellikleri, markaları ve boyutları gibi farklı ayrıntılar göz önünde bulundurulmaktadır. Fakat Ser Rezistans kataloglarında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek olan farklı ürün seçenekleri yer almaktadır. Ürünlerimiz arasında farklı akvaryum türlerine eşsiz bir uyum sağlayabilecek olan pek çok farklı seçenek yer almaktadır.

Ürün seçimlerinizi yaparken kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Ürünlerin fiyatları ve kullanım alanlarıyla birlikte teknik özellikleri için detaylı bilgi almak isterseniz ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz sizlere detaylı bilgileri sunarken aynı zamanda ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler hakkında da bilgi verecektir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza