Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Ev ve iş yeri gibi alanlarda sıcak su temini ciddi bir ihtiyaç halindedir. Sıcak suyun elde edilmesini sağlayan su ısıtıcı modellerini güvenilir bir şekilde seçtiğiniz zaman yıllar boyunca sıkıntı yaşamadan çalıştırabilirsiniz. Temel ihtiyaçlar arasında yer alan sıcak su, su ısıtıcı rezistanslar sayesinde elde edilir. Akvaryumlarda da ihtiyaç duyulan sıcak suyun elde edilebilmesi için akvaryum ısıtıcı gerekir.

Daldırma türü rezistanslardan olan bu ısıtıcılar, sıvıyı ısıtmak için kullanılan direnç sahibi ısıtıcılar arasındadır. Güvenliği sağlayabilmek için ısıtılan sıvının elektrolizini önleyebilmek için elektrik yalıtımı mevcuttur. Pek çok farklı uygulama içerisinde sıcaklığın korunabilmesi için termostatlardan yardım alınır. Su kazanları ve akvaryum ısıtıcıları daldırma tip rezistanslar arasında yer alır.

Uygun Fiyatlı Akvaryum Isıtıcı Modelleri

Dalgıç rezistanslar sabit su ile sürekli olarak temas elinde kaldığı zaman ısının genleşmesi ve büzülmesi kireç ve pasın kırılarak kabın içerisine düşmesine yol açar. Bu sebeple gizli rezistans olarak adlandırılan akvaryum ısıtıcı modellerinin tercih edilmesi gerekir.

Su ısıtıcı sistemleri kaliteli malzemelerden üretildikleri zaman uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunarlar. Bu sistemler pek çok farklı akvaryum içerisinde kullanılabilmektedir. Akvaryumunuzun boyutlarını seçim esnasında göz önünde bulundurmalısınız.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz akvaryum ısıtıcı modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Rezistanslarımız aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olarak üretilerek sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza