Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
3000W Radyal Fanlı Isıtıcı

3000W radyal fanlı ısıtıcı modelini endüstriyel çalışma ortamlarında da kullanabilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan 3000W radyal fanlı ısıtıcı modeli aynı zamanda enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz bir ısıtıcı modelidir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan radyal fanlı ısıtıcı modeli sayesinde enerji maliyetinizi düşürebilir ve gözle görülür bir enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde dizayn edilen radyal fanlı ısıtıcı modeli aynı zamanda emniyetli bir şekilde kullanabileceğiniz bir modeldir. Güvenilir olarak kullanabileceğiniz radyal fanlı ısıtıcı modelini kolay bir şekilde monte edebilir ve rahat bir şekilde kullanmaya sizler de başlayabilirsiniz.

Detaylar

3000W ortam ısıtıcı modeli daha çok küçük alanların ısıtılmasında en uygun çözüm olacaktır. İç mekânın yanı sıra balkon ve bahçenizde de değerlendirebileceğiniz 3000W ortam ısıtıcı oldukça az harcadığı enerji ile bütçenize oldukça olumlu geri dönüş yapacaktır. En ideal ve en kaliteli ısınmanın sağlanması amacı ile ışıma teknoloji ile hareket edilerek hazırlanan bu ürün hava içinde ışının dalga dalga uzunlaması ile ortamın kısa süte içinde istenen ısı derecesine kavuşmasını sağlar.

Ser Rezistans tarafından sunulan 3000W ortam ısıtıcı ürünü ile belirlediğiniz ısı derecesinde sürekli bir ısınma imkânınız bulunuyor.

Benzer Ürünler
Online Mağaza