Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Titan rezistans modelleri yağ, likit ve asit gibi maddelerin ısıtılmasında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Titan rezistans modelleri kimyasal etkileşimden dolayı hemen aşınarak bozulmaması için özel malzemelerden tasarlanmaktadır. Titan rezistansların gövde kısımlarında krom, teflon, bakır, pirinç, demir, quartz, titanyum ve cam gibi malzemeler kullanılmaktadır.

Kimyasal üretim yapılan ya da kimyasal içerikli olan ortamlarda yer alan işletmelerin ısıtma amacı ile kullandıkları bu rezistanslar kurşun, teflon, kuvarslı ve cam ısıtıcı rezistans gibi farklı çeşitlerde de üretiliyor.

Likit maddelerin sistemlerinde aktif bir şekilde kullanılan titan rezistanslar güneş enerjisi sistemlerinde de aktif bir şekilde kullanılıyor. Sıvı ortamlarda yer alabilecek dayanıklılığa sahip olan bu ürünler ekonomik olan ürünler olarak da ön plana çıkıyor.

Titan Rezistans

Titan Rezistans Nasıl Üretiliyor?

Paslanmaz boru malzemelerinden teflon hortum geçirilerek ve statik teflon kaplama kullanılarak üretilen bu ürünler farklı alanlarda ihtiyaç duyulan rezistans modelleri arasında yer alıyor.

Sıvı ortamlarda kullanabileceğiniz teknik ve ekonomik açıdan son derece uygun olan titan rezistans modelleri, ihtiyaçlarınıza göre özel boyutlarda da üretilebilmektedir. Titan rezistansları seçerken, hangi sektörde yer aldığınız ve ne tür alanlarda titan rezistanslara ihtiyaç duyduğunuz belirlemelisiniz.

Doğru şekilde seçtiğiniz titan rezistansları uzun yıllar boyunca tüm çalışma alanlarınızda dayanıklı ve güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Titan rezistanslar uzun yıllar boyu ekstra bir bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeyecek yapıya sahiptir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza