Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Ağır sanayi alanlarında ve pek çok farklı endüstriyel alanda yüksek sıcaklığın mevcut olduğu sistemler ve çalışma alanları söz konusu olabiliyor. Yüksek ısıya dayanıklı olan ya da ısı kontrolü bulunan rezistansların kullanımı artık mümkün olduğundan istenen ya da ihtiyaç duyulan tüm ısıtıcı modellerine kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ancak sadece rezistansların yüksek ısıya dayanıklı olması ya da istenen ısı değerini yakalaması yeterli değil.

isiya-dayanikli-elektrik-baglanti-elemanlari.jpg

İş Güvenliğine Destek Veren Bağlantı Elemanları

Çeşitli makinalar, sistemler ya da çalışma alanlarında malzemelerin birbirine montajı için de farklı bağlantı elemanlarının kullanılması gerekiyor. İşte bu durumda devreye yüksek ısıya karşı mukavemet gösterebilen bağlantı elemanları giriyor. Bu montaj aparatları zaten yüksek ısıya ya da yanmaya karşı dayanıklı olacak şekilde üretiliyor. Dolayısıyla iş verimliliğinin sürekliliğini sağlaması ve güvenli bir şekilde kullanılması da mümkün olabiliyor.

Demir – çelik sanayi, rafineriler, tuğla ya da cam gibi malzemelerin üretim yerleri yüksek ısının bulunduğu başlıca alanlardır. Bunların yanı sıra pek çok farklı alanda da bu bağlantı elemanları güvenle kullanılabilir. Bu ürünlerin iş güvenliği bakımından da mutlaka kullanılması öneriliyor. Pek çok iş kazasının hatalı malzeme kullanımından kaynaklandığı bilinir.

Isıya Dayanıklı Bağlantı Elemanları Ser Rezistans’ta!

Dolayısıyla doğru malzeme seçimi iş güvenliği bakımından hayati önem taşıyabiliyor. Kalite düzeyi yüksek malzemelerden üretilmiş olan ve yüksek ısıya karşı dayanıklı olan fiş, priz, yanmaz papuç, paslanmaz bara, porselen klemens ve daha onlarca farklı malzeme montaj çalışmalarında güvenle kullanılabilir. Tüm bu ürünleri Ser Rezistans olarak sizlere en uygun fiyatlarla sunarak ihtiyaçlarınızı en kaliteli malzemelerle karşılamanıza yardımcı oluyoruz.

Infrared ısıtma teknolojisi nedir yazımızda infrared teknolojileri ve ısıtma sistemleri ile ilgili bilgileri sizlere sunduk.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza