Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Ticari mutfağınızda veya kafeteryada, restoranınızda veya otel yemek salonunun büfe hattında yiyecekleri sıcak tutmak ve servis yapmaya hazır hale getirmek için yemek ısıtıcı sistemleri en büyük yardımcınızdır. Büyük miktarda gıdaların daima el altında tutulduğu bir açık büfe işletirseniz, uygun gıda ısınması daha da hayati önem taşır. Kullanabileceğiniz çok seçenek var, hangisinin işletmeniz için en uygun olduğunu bilmek önemlidir.

Yemek Isıtıcı

Doğru Yemek Isıtıcı Ekipmanlarının Seçimi

Yiyecek ısıtıcıları,  şerit ısıtıcılar ve ampul ısıtıcılar olmak üzere iki temel türe ayrılabilir. Hangisini seçeceğiniz nereden nereye ve nasıl kullanacağınıza bağlı olacaktır.

Şerit ısıtıcı üniteleri, uzun metal bir mahfazada bir veya iki rezistans sırasından oluşur ve çoğunlukla sıcaklığı arttırmak ve onu aşağıdaki yiyeceklerin üzerine yönlendirmek için yansıtıcılarla donatılmıştır. Metal kılıflı ısıtıcı, seramik ısıtıcı, halojen ısıtıcı ve kuvars ısıtıcı gibi çeşitleri mevcuttur.

Ampul ısıtıcıları ya da ısı lambaları, üst ısıtma için en ekonomik seçimdir ve ısınmaya ek olarak, ışık özelliği ile ticari uygulamalarda daha etkilidir. Buna karşılık, ampul ısıtıcısılar şerit birimlerine kıyasla daha az ısı üretir ve yalnızca küçük bir alanda etkilidir.

Doğru ve yüksek performans alabileceğiniz yemek ısıtıcı modeli için ürünlerin doğru ısıtıcı elemanları ile donatılmış olması şarttır. Ser Rezistans her çeşit ısıtıcı sistemleri ve gerekli olan rezistans modellerinde projelerinizden pozitif bir sonuç almanıza yardımcı olmak için size özel çözümler sunabilir.

Yapışkanlı teflon kumaş yazımıza göz atarak müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilmekte olan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza