Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Uniplan 300
Uniplan 300
Uniplan 300

Teknik tekstiller otomatik kaynak makineleri arasında yer alan Uniplan 300 modeli enerji tasarruflu yapısıyla da dikkat çekmektedir. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan bu ürün enerji maliyetinizi optimum düzeylere getirebilmenizi sağlar. Ser Rezistans güvencesiyle sizlere sunulan Uniplan 300 modeli otomatik kaynak makinesi uzun yıllar boyunca güvenilir bir kullanım imkanını sizlere sunmaktadır.

Dünyaca ünlü Leister markası tarafından tasarlanan Uniplan 300 otomatik kaynak makinesi modeli portatif yapısıyla dikkat çekmektedir. Kolay bir şekilde eli yormadan kullanabileceğiniz ve en zor çalışma koşullarına da eşsiz bir uyum sağlayabilen Uniplan 300 ile çalışmalarınızı daha güvenilir ve hızlı bir hale getirebilirsiniz.

Üzerinde kendine özel LED ekranı bulunan Uniplan 300 modelini bu ekran paneli sayesinde pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Yüksek verimlilik elde edebileceğiniz ürün aynı zamanda çevresel faktörlere karşı da dayanıklı olabilecek şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır. Kaynak işlemini mümkün olabilecek en güvenilir ve hızlı şekilde yapabilmenizi sağlayan Uniplan 300 teknik tekstiller otomatik kaynak makinesi modeli uzun süreli kullanımlarda da sizi yarı yolda bırakmaz ve yüksek kapasitesiyle çalışmalarınıza eşlik eder.

Leister markalı ürünleri sizlere sunan Ser Rezistans’ın ürün kataloglarında en fazla tercih edilen ürünlerden olan Uniplan 300 modeli ürün teknik özellikleriyle de pek çok farklı kullanım alanına hitap edebilecek şekilde geliştirilmektedir. Yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak üretilen Uniplan 300 modeli esnek yapısı ve yüksek gücü ile dikkat çekmektedir.

Ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeyeceğiniz Uniplan 300 modeli ürün geniş kullanım alanı ve işlevsel özellikleriyle pek çok kişi için günümüzde tercih sebebi olmaktadır. Portatif yapısıyla istenilen çalışma bölgelerine kolay bir şekilde taşıyabileceğiniz Uniplan 300’ü sizler de tercih ederek çalışmalarınızı sürdürülebilir hale getirebilirsiniz.

İş ilerleyişinizin aksaması gibi sorunları ortadan kaldırabilecek olan Uniplan 300 modeli ve Leister markası ile ilgili teknik detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Verimlilik ön planda tutularak tasarlanan ürünün fiyatı ile ilgili de Ser Rezistans ile iletişim kurabilirsiniz.

Teknik Bilgiler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza