Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Işıkların istediğiniz yere düşebilmesi için yansıtıcılara ihtiyacınız olur. Fotoğraf çekilen ortamlarda gün ışığının yerine aydınlatma lambası gibi ürünler kullanabilmeniz için ise ışık filmlerine ihtiyaç duyulur. Yapay ışık kaynaklarından yararlanılacağı zaman renk ısılarında sapma ve bozulma olmaması için yapay ışık filmlerinin kullanılması gerekir.

Yapay ışık kaynakları kırmızıya kaçabilecek tonda sarı renklerde yer alırlar ve fotoğraf çekilen ortamlarda bu renkler turuncuya doğru kaymaya başlar. Özel tungsten reflektör modelleri ise kırmızı ve sarı renklerin baskınlığının azaltılmasını sağlayarak sonuçların daha doğal çıkmasını sağlar.

Pek çok farklı sektör içerisinde kullanılan tungsten reflektörlerin kaliteli firmalar tarafından sunulan modellerinin seçilmesi uzun bir kullanım ömrü elde edilebilmesi için önemlidir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz tungsten reflektör modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir.

Ser Rezistans Güvencesi ile Tungsten Reflektör Modelleri

Ürünlerimiz çevreye karşı duyarlı bir şekilde üretilerek sizlere sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak seçebileceğiniz reflektör ürünlerini Türkiye’nin her noktasına göndermekteyiz. Tungsten reflektör fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Enerji tasarruflu olarak çalışan tungsten reflektör modelleri enerji maliyetinizi optimum düzeye getirebilmenizi sağlamaktadır.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz arasında aynı zamanda farklı rezistans modelleri de yer almaktadır. Kaliteli olarak üretilen rezistanslarımız pek çok farklı sektör içerisinde kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Rezistans modelleri ve tungsten reflektör modelleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza