Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Yağ, likit veya asit gibi maddeler ile çalışıyorsanız ve bu maddeleri ısıtmanız gerekiyor ise titan rezistansları kullanmanız gerekebilir. Titan ısıtıcılar özellikle bu maddeler ile çalışan kişiler için uygun olan ısıtıcılar arasındadır. Kimyasal etkileşim içerisine girebilen titan ısıtıcılar kolay kolay aşınmayan ve kimyasal direnç seviyeleri yüksek olan ısıtıcılar arasındadır.

Titan ısıtıcıların üretiminde krom, bakır, pirinç, titanyum ve cam gibi farklı ham maddeler kullanılır. Ham maddelerin kaliteli olarak seçilmesi ürünün genel performansı üzerinde büyük bir etkiye yol açar.

Sektör fark etmeksizin kimyasal malzemeler ile üretim yapan ve kimyasalların yer aldığı ortamlarda çalışmalarını sürdüren işletmelerin kullandığı titan ısıtıcı modelleri aynı çeşitleri arasında kurşun, kuvarslı ve cam ısıtıcılı gibi çeşitler de yer almaktadır.

Titan Isıtıcı

Titan Isıtıcılar Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Titan ısıtıcılar farklı kullanım alanlarına sahiptir. Genel olarak kullanıldıkları alanlar arasında ise, likit madde sistemleri yer alır. Güneş enerjisi sistemleri ile çalışmalarını devam ettiren işletmelerde de bu sistemler içerisinde titan ısıtıcılar kullanılır.

Sıvı ile çalışılan ortamlar titan ısıtıcıların ön plana çıktığı diğer özel alanlar arasındadır. Sıvıya ve ısıya karşı dayanıklı olan titan ısıtıcı modelleri paslanmaz borulardan üretilir. Teflon hortumlar ile desteklenen bu ürünler uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir. İşletmenizin ihtiyacına göre farklı boyutlarda ürettirebileceğiniz titan ısıtıcılar, sektör fark etmeksizin ihtiyaç duyabileceğiniz rezistanslar arasındadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza