Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Yiyeceklerin sıcak tutulabilmesi amacıyla kullanılan termostatlı chafingdish modelleri sayesinde sizler de büyük kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Elektrik ile ya da kendine özel yakıtı ile çalışabilen bu sistemler farklı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Chafingdish modelleri kapaklı veya açılır kapaklı modeller ile sizlere sunulmaktadır. Bu modeller arasında aynı zamanda set üstü ve yuvarlak seçenekler de yer almaktadır.

Termostatlı Chafingdish

Servis ekipmanları arasında bulunan ve büyük bir öneme sahip olan termostatlı chafingdish modelleri sıcak olan yiyeceklerin sabit ısılarda mümkün olabilecek en uzun süre kalabilmesini sağlar. Yiyecekler soğuduktan sonra tekrar ısıtıldığında lezzeti bozulabilmektedir. Yemeklerin lezzetinin bozulması ise işletmenizin prestijini bozabilecek durumların ortaya çıkmasına yol açabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için yemeklerin sunum ve lezzetinin tatmin edici bir şekilde olması gerekmektedir. Aksi takdirde olumsuz geri dönüşler alabilir ve müşteri kitlenizi kaybetmeye başlayabilirsiniz. Termostatlı chafingdish modeller restoran, otel, cafe ve lokanta gibi alanlarda kullanılabilmektedir.

Termostatlı Chafingdish Fiyatları

Endüstriyel kullanım alanlarında da tercih edilen termostatlı chafingdish modelleri uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Doğru şekilde seçtiğiniz ve kullandığınız takdirde ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden termostatlı chafingdish modellerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her biri farklı özelliklere sahip olan ve geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken termostatlı chafingdish modelleri arasında farklı sektörlerin ihtiyaçlarına profesyonel çözüm sağlayabilecek modeller yer almaktadır. Seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır.

Termostatlı chafingdish fiyatları seçilecek olan ürünün teknik özellikleri, markası ve modeline göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat bu modeller arasında her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek modeller bulunmaktadır. Fiyat ve teknik detaylı bilgiler için Ser Rezistans ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Elektrikli Reşo Fiyatları
Elektrikli reşo rezistans modelleri geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken rezistans mode...
Extruder Kaynak Makinası
Extruker kaynak makinası modelleri günümüzde geniş kullanım alanıyla ilgi gören makinalar...
Branda Yapıştırma Makinası
Branda kumaşlarının yapıştırılabilmesi için kullanılan branda yapıştırma makinası modeller...
Elektrikli Soba
Elektrikli sobalar günümüzde enerji maliyetinizi de düşürebileceğiniz enerji tasarrufu öze...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza