Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Rezistanslar günümüzde pek çok farklı elektrikli ev aletinde de kullanılıyor. Ev ve iş ortamlarındaki tüm cihazlar içerisinde yer almaya başlayan rezistanslar çaymatik rezistansı modelleriyle de karşımıza çıkıyor. Sabahları çayınızı daha sıcak bir şekilde içebilmenizi sağlayan bu rezistanslar makinelerin işlevsel özelliklerini sergileyebilmesini sağlıyor.

Saç kurutma makineleri ve tost makineleri gibi farklı elektrikli makineler içerisinde de kullanılan bu tür rezistanslar enerji tasarruflu bir şekilde çalışıyor. Ev ve iş yerlerinde yer alan pratik kullanıma sahip çaymatik makineleri, farklı markalar tarafından üretiliyor. Sizlere sunduğumuz termostatlı çaymatik rezistansı modelleri tüm markalar tarafından üretilen makinelere uyumlu bir şekilde tasarlanıyor.

Bu rezistanslar aynı zamanda çay kazanı, kahve makinesi, sıcak su otomatları ve mısır kazanı gibi makineler içerisinde de kullanılıyor. Isıtma cihazları içerisinde yer alan bu rezistanslara sahip olabilmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ser Rezistans Termostatlı Çaymatik Rezistansı Modelleri
  • sınıf kalitedeki malzemelerden ürettiğimiz termostatlı çaymatik rezistanslı modellerimiz cihazlarınızın güvenliğini sağlayabilecek şekilde dizayn edilmektedir. Hangi tür ısıtma elemanına ihtiyaç duyuluyor olursa olsun bu tür rezistanslar ile ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretebilirsiniz.
  • Dünya kalite standartlarında üretilen termostatlı çaymatik rezistansı modellerini Türkiye’nin her noktasına göndermekteyiz. Rezistans çeşitlerimiz arasında aynı zamanda farklı türdeki rezistans modelleri de yer almaktadır. Rezistans modellerimize göz atarak işletmelerinizin ihtiyaçlarına yönelik modellere sizler de erişebilirsiniz.

    İletişim Formu
    Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Online Mağaza