Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Termokupl konnektörleri için tasarlanan çiftli K tipi bağlayıcı modelleri sıcaklık sensörlerinin enstrümantasyon bağlantılarının yapılabilmesi ve sıcaklık kontrolünün elde edilebilmesi için kullanılmaktadır. Standart ölçülerde üretilen yuvarlak pinli termokupl bağlayıcı çift K tipi ürünleri aynı zamanda termokupl konnektörlerinin sıcaklık sensörlerinin uzatılması için de kullanılmaktadır.

Kolay bir şekilde monte edebileceğiniz termokupl bağlayıcılar çevre dostu olarak üretildikten sonra sizlere sunulmaktadır. Ser Rezistans’ın bütün ürünlerinde olduğu gibi 1. sınıf kalitedeki malzemelerden tasarlanarak sizlere sunulan termokupl bağlayıcı çift K tipi ürünleri uzun yıllar boyunca dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Farklı sektörlerde yer alan firmaların sık sık ihtiyaç duyduğu termokupl bağlayıcıları K tipi termokupl modelleri ile uyumludur. Hızlı teslimat garantili olarak sahip olabileceğiniz bu ürünleri monte etme konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız profesyonel destek almayı da deneyebilirsiniz.

Çevre Dostu Üretim ve Güvenilir Kullanım İmkanı

Çevresel faktörlere dayanıklı olabilecek şekilde üretilen termokupl bağlayıcılarının fiyatları sizin seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sorunsuz bir şekilde güvenilir olarak kullanabileceğiniz termokupl bağlayıcıları arıyorsanız Ser Rezistans’ın ürün kataloglarında yer alan bağlayıcıları tercih edebilirsiniz.

Endüstriyel alanlardaki kullanımlara da uygun olan termokupl bağlayıcıları çift K tipi olarak üretilmektedir. Termokupl bağlayıcıları ile ilgili fiyat bilgisi veya teknik detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibiyle iletişim kurabilirsiniz. Ser Rezistans ihtiyaç duyduğunuz ürünler konusunda da sizlere destek verecektir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza