Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Çalışma ortamlarındaki ısı değişimini algılayabilmenize sağlayan aletler sıcaklık sensörü olarak adlandırılır. Birtakım maddelerin elektriksel direnci ise sıcaklık ile değişebilmektedir. Sıcaklığa karşı dayanıklı olabilen ve hassas bir yapıya sahip olan ürünler sayesinde sıcaklık kontrolü ve sıcaklık ölçümü yapılabilmektedir. Tel sıcaklık sensörü sıcaklığa bağlı olarak direnci değişen elektronik malzemelerin durumlarını kontrol edebilmek için de kullanılır.

Sıcaklığı kontrol altında tutmak istiyorsanız farklı çalışma alanlarında tel sıcaklık sensörlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Temas ettiği ya da yer aldığı ortamın yüzeyindeki sıcaklığı son derece hassas bir şekilde ölçümleyebilen tel sıcaklık sensörleri günümüzde pek çok farklı sektörün en temel ihtiyaçları haline gelmiştir.

Ser Rezistans Tel Sıcaklık Sensörleri

Tel sıcaklık sensörleri standart ölçülerde ve özelliklerde üretilebilen, isteğinize bağlı olarak size özel olarak da üretilebilen sensörlerdir. Tel sıcaklık sensörlerini sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunan Ser Rezistans’ı tercih ederek sizler de çalışmalarınıza hız kazandırabilirsiniz. Tel sıcaklık sensörü modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişebilmektedir. Ser Rezistans’ın sizlere sunduğu tel sıcaklık sensörleri arasında bütçenize uygun ürünler bulabilmeniz mümkündür.

Güvenilir bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz tel sıcaklık sensörleri çevre dostu olarak üretilir. 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan tel sıcaklık sensörleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza