Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00

Su ısıtıcıları günümüzde pek çok farklı elektrikli ev aletinde kullanılıyor. Ekmek kızartma makinelerinde dahi kullanılan bu ısıtıcı ürünleri elektriği alarak doğrudan ısıya dönüştürebilir. Isının bir kısmı ise çevrede kaybolur. Şofben rezistans modelleri de klasik daldırma çubuk rezistansı modellerine benziyor. Standart elektrikli su ısıtıcıları olan bu rezistanslar son derece ekonomik fiyatlara sahiptir.

Şofben rezistanslarının üzerinde farklı kademeler yer almaktadır. Kademelere göre watt değerleri değişir ve gerektiği zaman aynı anda çalışır. Yüksek watt gücündeki direnç ile birlikte anlık olarak su ısıtılması işlemini şofben rezistansı modelleri üstlenir. Sıcaklık düşmeye başladığı zaman akım akışına izin verebilmesi için otomatik olarak kapanan anahtarlar bu tür rezistanslarda bulunmaktadır.

Şofben Rezistans

Enerji Tasarruflu Şofben Rezistansı Modelleri

Ev aletleri arasında yer alan şofbenlerin çalışabilmesi için şofben rezistans modellerine ihtiyaç duyulur. Anlık olarak suyu ısıtabilen bu rezistanslar aynı zamanda enerji tasarrufu da elde edebilmenizi sağlar. Belirli sıcaklık derecesine ulaştıktan sonra otomatik olarak kapanabilen rezistanslar ekonomik açıdan avantajlı duruma geçmenizi sağlar.

Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz şofben rezistansı modellerini sizlere son derece uygun fiyatlar eşliğinde sunmaktayız. Tüm ürünlerimiz çevreye karşı duyarlı olarak üretilirken aynı zamanda enerji tasarrufu da göz önünde bulundurularak üretilmektedir.

Evlerde ve iş yerlerinde de ihtiyaç duyulan şofben rezistanslarını kaliteli olarak satın aldığınız zaman şofbeninizin ömrünü de uzatmış olursunuz. Arızalara bağlı olarak ortaya çıkabilecek olan sorunları engellemeniz, maddi açıdan size destek sağlar.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza