Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Elektrikli alüminyum ergitme ve bekletme ile birlikte sıvı banyo ocaklarında da seramik bazlı silisyum karbür ısıtıcı elemanları kullanılmaktadır. Silisyum karbür rezistansı metal olmayan Sic’den yapılmış ısıtıcılardır. Düşük genleşme katsayısına sahip olan bu ürünler işlevsel özellikleriyle dikkat çekmektedir. Kolay kurulabilen silisyum karbür rezistansları 600 derece ile 1700 derece arasında çalışan yüksek sıcaklık fırınlarında yer almaktadır.

Yüksek mukavemet sağlayan silisyum karbür rezistansı modelleri alüminyum metalize soğuk uçlarıyla mevcut giriş için en uygun elektrik kontağını sağlamaktadır. Ser Rezistans güvencesiyle de sahip olabileceğiniz bu rezistanslar uzun yıllar boyunca ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz rezistanslar arasında yer almaktadır.

Silisyum Karbür Rezistansları Güvenilir mi?

Kullanım alanlarına göre farklı şekillerde karşınıza çıkabilecek olan silisyum karbür rezistansları arasından seçim yapacağınız zaman çalışma alanınızı ve hangi sistemlerde bu rezistansı kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Ayrıca güvenilir firmalar tarafından üretilen rezistansları tercih etmenizde de yarar olacaktır. Müşterileri tarafından olumlu geri dönüş alan firmaları tercih ettiğiniz zaman güvenilir ürünlere sahip olursunuz.

  1. sınıf kalitede üretilen silisyum karbür rezistansları dünya kalite standartlarında dizayn edilerek sizlere sunulmaktadır. Kolay monte edilebilen bu ürünlerin montajı hakkında tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda profesyonel bir destek almayı da deneyebilirsiniz. Çevre dostu ve ortam koşullarına karşı dayanıklı olan silisyum karbür rezistanslarıyla işlerinize hız kazandırabilirsiniz.
İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza