Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Silikonlu rezistanslar kauçuk, ozon, oksijen ve UV ışınlarına karşı ekstra dayanıklı bir yapıya sahiptir. İç ve dış ortam şartları altında kullanabileceğiniz silikonlu rezistans en fazla tercih edilen elastomerdir. Yüksek sıcaklık değerlerine sahip olan uygulamalarda kullanılan silikon rezistanslar performans açısından sizlere üst düzey bir kullanılabilirlik sunar.

Silikon Rezistansların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Silikon rezistanslar 1.5 mm’lik standart kalınlıkta üretilen, kablo rezistans türleriyle ısıtılmakta olan ince bir film ürünüdür. Rakipsiz denilebilecek özelliklere sahip olan silikon kauçukların kimyasal direnci etkilemesi de mümkündür.

 Silikonlu Rezistans

Silikon rezistansların pek çok farklı kullanım alanı mevcuttur. Sektör fark etmeksizin her işletmenin ihtiyaç duyabileceği silikon rezistanslar teknolojilere ve yeniliklere açıktır.

Esneklik ve direncin bir arada kullanıldığı silikon rezistanslar, ısıtıcı cihazlar için en iyi özelliklere sahiptir. Yumuşak yapısı sayesinde ısıtma cihazlarıyla tam bir temas halinde olabilirler. Bu durum silikonlu rezistansların eşit bir şekilde ısıtma elde etmesini sağlar.

Güvenilir, yüksek kalitede üretilmiş ve ihtiyaçlarınıza yönelik olarak dizayn edilen silikonlu rezistanslara sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza