Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Silikon kauçuk, ozon, oksijen ve UV ışınlarına karşı mükemmel dayanıklılığa sahip, iç ve dış ortam koşullarında kullanılmak üzere popüler bir elastomerdir. Aşırı sıcaklık uygulamalarında kullanılan silikon rezistans performansı için neredeyse zorunludur, çünkü silikon kauçuk malzeme 230 °C ila -75 °C 'e kadar dayanıklılığı büyük ölçüde istikrarı kaybetmeden dayanabilen tek elastomerdir.

Silikon Rezistans Özellikleri ve Kullanım Alanları

Silikon rezistans ısıtıcı, 1,5 mm'lik standart bir kalınlıkta, kablo rezistans türleri ile ısıtılan ince bir film türüdür. Benzersiz ve hemen hemen rakipsiz özelliklere sahip olan silikon kauçuğun kimyasal direnci etkileyici olduğu gibi ısıtıcı cihaz ve eşyalar için de ilham vericidir. Silikon rezistans ısıtıcı türlerinde, hızlı ısıtma, yüksek termal verimlilik, hafiflik ve incelik ile uzun çalışma ömrü yüksek standardizasyon kurumlarınca onaylıdır.

Silikon ısıtıcı son derece ince, hafif ve esnektir ve silikon kauçuk elektrikli ısıtma plakasına sahip ısıtıcı, herhangi bir yere ısı transfer edebilir. Klima için silikon kauçuk karter ısıtıcı rezistansı, termostatlı silikon kauçuk esnek tamburlu ısıtıcı rezistansı, yapışkanlı silikon ısıtıcı rezistansı gibi farklı kullanım alanları mevcuttur ve bu teknoloji yeniliklere de açıktır. Esneklik ve direncin bir araya geldiği silikon rezistans, ısıtıcı objeler için mükemmel özellikler taşıyor. Eşsiz yumuşaklığı, ısıtma cihazıyla tamamen temasta olabilir, böylece eşit ısıtma sağlanır.

Enerji tasarrufu da elde edebileceğiniz silikon rezistanslar enerji maliyetinizi düşürerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlar. Dünya kalite standartlarında üretilen ve çevreye karşı duyarlı olabilecek şekilde çevre dostu özellikleri ile ön plana çıkan silikon rezistanslar günümüzde en fazla tercih edilen rezistans çeşitleri arasında yer almaktadır.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan silikon rezistanslar kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilebilmektedir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz silikon rezistans modelleri arasında pek çok farklı yerde kullanabileceğiniz silikon rezistans modelleri bulunmaktadır.

Geçmiş yıllarda, ürünlerimizin güvenilir kalite, yüksek performans ve dayanıklılığı için güçlü bir üne sahibiz. Yeni teknolojiler ilginizi çekiyorsa lütfen Ser Rezistans ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sıcak yolluk rezistansları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sıcak yolluk rezistans fiyatları yazımızda sizlerle paylaştık.

Silikon Rezistans Fiyatları

Silikon rezistanslar günümüzde ekonomik şekilde sahip olabileceğiniz rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Ancak silikon rezistansı ihtiyacınız olduğu zaman tek dikkat etmeniz gereken nokta fiyat olmamalıdır. Uygun fiyatlı adı altında satılan ve ekonomik olduğu iddia edilen kalitesiz ürünlerden kesinlikle uzak durmalısınız.

Bunun yerine güvenilir şekilde üretilen ve uygun fiyatlı olan silikon rezistansları tercih etmelisiniz. Silikon rezistans fiyatları arasında araştırma ve karşılaştırma yaparken fiyatların farklılıklar gösterdiğini fark edebilirsiniz. Bu farklılıklar seçeceğiniz ürünün marka, model ve teknik özelliklerine göre ortaya çıkmaktadır.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz dayanıklılığı ile ön plana çıkan ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz silikon rezistanslar her kişinin bütçesine uygun olabilecek şekilde belirlenmektedir. Silikon rezistansı modellerimizi de sizler için geniş bir yelpazede sunmaktayız. Esnek yapıları ile ön plana çıkan flexible silikon rezistans modellerimizi kolay bir şekilde farklı sistemlere monte edebilirsiniz. Fakat montaj konusunda bir tecrübeniz olmadığını düşünüyorsanız profesyonel destek almanız gerekebilir.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza