Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Silikon izoleli kablolar, yüksek veya kararsız sıcaklıklar için mükemmel kablolama çözümüdür. Elektrikli ve elektronik cihaz kablolarken Yüksek esnekliğe sahip ve ısıya dirençli silikon kablo rezistansı, 150 °C'yi aşan sıcaklık ve 250 °C'ye kadar yükselen yüksek akım bağlantıları için idealdir. Ser Rezistans'ta güvenilir ve güvenli bağlantı olanağı sağlayan silikon kablo rezistansı için çok çeşitli endüstriyel sektörlerden gelen müşterilerin kritik kablolama uygulamalarına en iyi uyacak şekilde çeşitli özellikler, boyutlar, şekiller ve renkler mevcuttur. 

Silikon Kablo Rezistansı

Silikon Kablo Rezistansı ve Teknik Özellikler

Elektriksel Özellikler: Silikon izoleli kablolar mükemmel dielektrik mukavemeti gösterirler ve alev geciktiricidirler. Ayrıca, termal şoka olağanüstü direnç gösterirler. Bu nedenle silikon kablo rezistansı diğerleri arasında tıbbi cihazlardan havacılık endüstrilerine kadar yaygın olarak kullanılır. Elektrikli cihazların mekanik stres olmadan, yüksek ve düşük sıcaklık değerlerinde, yağlı veya asidik ortamlarda kullanılabilmesine olanak sağlar.

Mekanik Özellikler: Esnek tel yapısı, silikon kauçuk ve bakır alaşımlarından yapılmış ince tellerden üretildiğinden dolayı silikon kablo rezistansı, radyasyon, korozyon ve ozon direnci ile kesilmiş iyi izolasyon sergilerler. Kırılmadan, çatlamadan on yıllarca aynı performansı gösterebilir.

Ser Rezistans, yüksek standartlarda silikon kablo izoleli rezistanslar üretmek için üst düzey donanıma sahip mühendislerden ve teknisyenlerden oluşan bir ekibe sahiptir. Mühendislik ekibinin ve kalite kontrol ekibinin bir araya getirdiği çabalar, yıllardır sürdürdüğümüz kaliteyi korumamıza yardımcı oluyor. Müşterilerimizi, yüksek performanslı ürünler ve test edilmiş kalite ile ikna ediyoruz.

Patates rezistansı yazımıza göz atarak patates rezistanslarının kullanım alanları ve teknik detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza