Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Silikon flexible rezistans modelleri UV ışınlarına karşı elde edebildikleri korumaları ve dayanıklılıkları ile ön plana çıkan rezistans modelleridir. İç ve dış ortam koşullarına göre farklı şekilde üretilen silikon flexible rezistans modelleri popüler elastomerler arasındadır.

Yüksek sıcaklığın gerektiği çalışma alanlarında silikon flexible rezistans modellerinin kullanılması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Esnek yapıları ile yüksek bir performans ve verimlilik elde edebileceğiniz bu rezistanslar silikon kauçuk malzemelerden üretilmektedir.

230 derece ile -75 dereceye kadar dayanabilen silikon flexible rezistans modelleri stabil bir şekilde çalışabilen güvenilir rezistans modelleri arasındadır. Isıya karşı yüksek dirençli olan bu rezistans modelleri 1,5 mm’lik standart kalınlıkta kablo rezistans türleri ile ısıtılabilen ince bir film türü olarak da nitelendirilmektedir.

Silikon Flexible Rezistans

Esnek ve Dayanıklı Silikon Flexible Rezistans Modelleri

Üst düzey özelliklere sahip olan silikon kauçuk maddesi aynı zamanda kimyasal maddelere karşı da etkili bir koruma elde edebilmenizi sağlar. Isıtıcı cihazlar ve eşyalar için uygun olan silikon flexible rezistans modelleri hızlı bir şekilde ısıtma sağlar. Yüksek termal verimlilik elde edebileceğiniz rezistanslar hafif ve ince yapıya sahiptir.

Uzun süre boyunca verimli bir şekilde kullanabileceğiniz silikon flexible rezistans modelleri herhangi bir yere istediğiniz şekilde ısı transferini yapabilmenizi sağlar. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde ısıtma cihazları ile temas halinde olabilen silikon flexible rezistans modelleri eşit ısıtma elde edebilmenizi de sağlar.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza