Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Isınma işleminde ısının kontrol altına alınması son derece önemlidir. Sıcaklık kontrol cihazı ise ısının istenen düzeye ulaşması sonrasından aynı ısı derecesinde kalmasını ya da cihazın kapanmasını sağlar. Sıcaklık kontrol cihazları farklı birçok ürün içinde yer alıyor. Elektrikli ısıtıcılardan su ısıtıcılara ve fırınlara kadar uzanan liste içinde endüstri alanında yer alan cihazlarda yer alıyor. Sıcaklık kontrolünün sağlanmasına etki eden bu cihazın arızalanması durumunda ise cihaz istenen ısıya ulaşmasına rağmen ısının durulması mümkün olmazken ürün ısınmaya devam eder. Bu sebep ile sıcaklığın kontrol altında olması gerekir. 

Rezistanslı ürünlerde yer alan sıcaklık kontrol cihazı rezistans sayesinde elde edilen hızlı ısınma sonrasında ürünün istenen ısıya ulaşımında durmasına destek olur. Böylelikle elektrikten de tasarruf edilmiş olacaktır. Aynı zamanda ürün kullanımında pişirme ya da erime durumlarında da istenen ayarda durması ürünün yanmamasına ve istenen şekilde üretilmesini sağlar. 

Ser Rezistans Ürünlerindeki Sıcaklık Kontrolü 

Ser Rezistans olarak konusundan uzman olan ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Farklı ürün model seçimlerine sahip olan elektrikli ısıtıcılarımızda ısı kontrolünü sağlayan sıcaklık kontrol cihazlarına da yer açıyoruz. Böylelikle ısının istenen duruma ulaşması sonrasında cihazın kendini aynı ayarda bırakması ya da sönmesi sağlanır. 

Ser Rezistans ürünleri arasından seçimlerinizi yaparken ısınmanın gerçekleştirileceği mekân büyüklüğüne göre tercihinizi yapmanız gerekir. Böylelikle en ideal ısının elde edilmesi mümkün olur. Uygun fiyat seçenekleri ile sunulan elektrikli ısıtıcı ürünleri aynı zamanda ekonomik bri ısınmayı da elde etmenizi sağlar. Ürün kataloğumuzda yer alan model seçimleri arasından sizin ihtiyacınıza uygun olan seçim konusunda kararsız iseniz müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan ürünleri ve ürün fiyatlarını öğrenmek için bizinle irtibatta geçmeniz yeterli.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza