Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Sıcak Yolluk Rezistansları

Farklı şekillerde ve geometriler oluşturulabilecek şekilde kullanılan sıcak yolluklar, dar ve düz ısıtma elemanlarıdır. Kısıtlı alanlar için ihtiyaç duyulan yüksek derecedeki güç ihtiyaçlarına profesyonel çözümler arıyorsanız sizler de sıcak yollukları tercih edebilirsiniz. Geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeken sıcak yolluklar kimya, otomotiv ve cam endüstrisinde sık sık kullanılmaktadır.

Paslanmaz çelikten üretilen sıcak yolluklar, yüksek mukavemet seviyelerini sizlere sunabilmektedir. Farklı sistemlerde kullanabileceğiniz sıcak yolluklar standart boyutlarda üretilebildiği gibi aynı zamanda sizin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek şekilde özel boyutlarda ve özelliklerde de üretilebilmektedir.

Sıcak yolluk rezistansları güvenilirlik ve çok yönlülüğüne göre farklı uygulamalarda kullanılabilmektedir. Özel bir uygulama olan plastik enjeksiyon memelerindeki farklı sıcak yolluk sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanan sıcak yolluklar daha sonraki dönemlerde değişik uygulamalarda da kullanılabilir hale gelmiştir.

Sıcak yolluklar en yeni teknolojilerden yararlanılarak tasarlandıktan sonra sizlere sunulmaktadır. Kalıpların değişmez ısıtma elemanları olarak ön plana çıkan sıcak yolluklar, memelerin hammaddeyi akışkan hale getirilmesi için de tercih edilmektedir.

Havayolu, demiryolu, kimya, metal işleri ve yemek endüstrisi gibi alanlarda da tercih edilen sıcak yolluklar aynı zamanda ilaç endüstrisi tarafından da tercih edilmektedir. Geniş çeşitliliğe sahip olan sıcak yolluklar sınırsız sayıdaki uygulamaya olan uygunluklarıyla dikkat çekmektedir.

Geniş bir temas yüzeyi ile ısıtılması gereken bölümlere doğru yüksek derecedeki ısı iletkenliğini sağlayan sıcak yolluklar uzun süreli optimal yalıtım da sağlar. Güçlü yapısıyla mekanik şoklara karşı da dayanıklı olabilen sıcak yolluklar 500 dereceye kadar çalışma ısısı sağlar. Yüksek dereceli ısı ölçümü için ise opsiyonel olarak termokupllar kullanılabilmektedir.

Ser Rezistans güvencesiyle sahip olabileceğiniz 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan sıcak yollukları uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Her biri dünya kalite standartlarında üretilen sıcak yolluklar arasında istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek pek çok farklı model yer almaktadır.

Sıcak yolluk fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre değişkenlik gösterebilir. Ser Rezistans ürünleri arasında her bütçeye uyum sağlayabilecek sıcak yolluk modelleri yer almaktadır. Ürünlere göz atarak kendi çalışmalarınız için en uygun olan modelleri seçebilirsiniz.

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza