Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Sıcak yolluk rezistansları, kaliteli bir sıcak yolluk sistemi enjeksiyon prosesinin stabilitesinde yüksek kalitede parça elde etmek için önemlidir. Sıcak yolluk sisteminin performansını gösteren en önemli şey, onun sıcaklık istikrarıdır. Sıcaklık, sıcak yolluk sistemi boyunca her noktada istikrarlı olmalıdır ve zamanla değişmemelidir. Sıcaklıktaki küçük bir değişim parça kalitesinde ve yoğunluğunda negatif bir etki yaratabilir.

Sıcak Yolluk Rezistans Fiyatları

Sıcak yolluk sistem üreticileri, sıcaklık stabilizasyonunun öneminin farkında olmalıdır ve dolayısıyla bu amaç doğrultusunda tasarım yapılmalıdır. Buna rağmen iyi tasarlanmış sıcak yolluk sistemi, kaliteli sıcak yolluk rezistansları ve sıcaklık kontrol ünitesi olmadan verimli olmaz.

Sıcak Yolluk Rezistans Özellikleri ve Sıcak Yolluk Rezistans Fiyatları

Rezistans teli, krom nikel dış çelik korumasıyla yoğun MgO yalıtımının içinde eşit spiral aralıklarıyla yayılmıştır. Rezistanslar üretildikten sonra tavlanırlar, böylece herhangi bir şekle girebilmeleri için bükülebilirlik özelliği (yumuşaklık) kazanırlar. Piyasada bilinen çeşitler; sağ teğet çıkış, sol teğet çıkış, dik çıkış, 45 derece çıkış şeklindedir. Sıcak yolluk rezistansları, malzeme farklılıklarına göre farklı termal reaksiyon karakteristiği gösterebilir. Cihazın güç çıkışı rezistansın gücü ile eşit olmak ya da yüksek olmak zorundadır. Aksi halde sağlıklı bir sıcaklık elde edemeyiz.

Isıtma sisteminiz için yedek parça seçerken, maliyet önemlidir. Sıcak yolluk rezistans fiyatları malzeme türüne göre farklı olmakla birlikte cüzi oranlardadır. Ser Rezistans ürün kataloglarımızda detaylı bilgiler bulabilir, öğrenmek istediğiniz her şey için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ufo rezistans teli yazımızda ufo rezistansları için ihtiyaç duyulan teller hakkında sizlere geniş kapsamlı bilgiler sunduk.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza