Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

İnsanların kapalı ortamlarda geçirdikleri vaktin yükselmesi ile birlikte yeni nesil çözümler de ortaya çıkmaktadır. İş yerleri, okullar, hastaneler, restoranlar ve alışveriş merkezleri gibi yerlerde insanlar gününün büyük bir kısmını geçirmektedir. Kapalı olan bu alanların veya endüstriyel çalışma alanlarının ortam havasının konfor şartlarını bozmayacak şekilde sağlıklı bir biçimde ısıtılabilmesi için ise sıcak hava üfleme modüllerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Sıcak hava üfleme modülü kapalı ortamların istenilen sıcaklık seviyesine ve konfor seviyesine gelebilmesini sağlarken aynı zamanda bu seviyelerin stabil kalabilmesini de sağlayabilen modüllerdir. Dış hava şartlarından bağımsız olması gereken ortam havasının ısıtılması ve soğutulması için kullanılan sıcak hava üfleme modülleri aynı zamanda ortamdaki havanın neminin alınması ve nemlendirilmesi için de kullanılmaktadır.

Ser Rezistans Sıcak Hava Üfleme Modülleri

Cihazların içerisinde yer alan hava kanalları yardımı ile hava akışının sağlandığı sıcak hava üfleme modülü modelleri insan sağlığı için herhangi bir tehlike teşkil etmemektedir. Hızlı bir şekilde ortam havasını istenilen seviyelere getirebilen bu ürünler son derece güvenilirdir. Kolay monte edilebilir ve kullanılabilir olan sıcak hava üfleme modüllerinin fiyatları o ürünün teknik detaylarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dünya kalite standartlarında üretilen sıcak hava üfleme modüllerine ihtiyaç duyuyorsanız Ser Rezistans’ı tercih ederek bu ihtiyaçlarınıza uzun vadeli profesyonel çözümler üretebilirsiniz. Ürünler hakkındaki teknik detaylı bilgi ve fiyatlandırmalar için Ser Rezistans ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza