Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
https://www.serrezistans.com/yuklemeler/urun-alt-kategori-gorselleri/hotwind-system.jpg
Sıcak Hava Blowerları

Sıcak hava blowerları havanın taşınabilmesi ve vakumlanabilmesi için kullanılmaktadır. Bağlı oldukları motorun güçleriyle çalışan blowerlar mekanizmalarında yer alan fan veya lob sayesinde emdikleri havayı çıkış kısmına doğru pratik bir şekilde itebilirler. Blowerın devir yaptığı her bir dönüş için işlemler tekrar yenilenmektedir. Bu işlemler sonucunda hava yüksek debi ve düşük basınç prensibiyle çıkışa doğru gönderilmektedir.

Blowerların sistemlerinde bulunan kanatlar dönüş işlemini yerine getirmektedir. Gövde ya da gövdenin diğer parçalara temas etmemesi ise yine boşluklar oluşturularak kanatlar tarafından üstlenilmektedir. Rotor dengesini sağlayabilen sıcak hava blowerları aynı zamanda hava emilimi için hava filtrelerinden destek almaktadır.

Kanat ve gövde için istenmeyen artıkların ve maddelerin birikmesini de engelleyebilen blowerlar enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir. Ser Rezistans güvencesiyle sizlere sunulan blowerları uzun yıllar boyunca farklı mekanlarda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Online Mağaza